logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Tallinn Truck Show 2022

R 5.8.2022 10:00 - L 6.8.2022 23:59
12.90 - 80.90
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Tallinn Truck Show tuleb lauluväljakule seni suurima rekkanäitusega
 
5 - 6. augustil 2022 toimuv Tallinn Truck Show toob Tallinna Lauluväljakule rekordarvu maalitud ja tuunitud raskeveokeid. Nõusoleku näitust külastada on andnud juba üle saja rekka üle terve Euroopa. Showpäeva muusikaline peaesineja on Motörheadi kitarrilegend Phil Campbell.
 
32 aastat Motörheadi esikitarristina maailmalavasid vallutanud Campbell esineb bändiga Phil Campbell and the Bastard Sons. Artist esitab peale nende enda lugude ka Motörheadi kuulsamaid hitte.
 
Campbell oli Motörheadi kitarrist aastast 1984. Bänd lõpetas tegevuse 2015. aastal, peale mida esineb ta koos oma kolme poja ja vokalist Neil Starriga. Lisaks astuvad Truck Showl üles Terminaator, Metsatöll,  Ziggy Wild ja teised.
 
Tallinna Lauluväljakul kuuendat korda toimuv Truck Show toob üheks päevaks aastas kokku rekkaveokite paraadi, millel osalevad oma autodega automaalingu- ja tuuningu fännid. Ühe rekka tuunimine ja täiustamine võtab lisaks suurtele rahalistele kulutustele ka palju aega ja energiat. Enamus on unistuste autosse ehitanud sisse kadestamisväärse ja originaalsete ideedega mugava eluaseme.
 
Lisaks suurele rekkashowle ja kontsertidele esineb üritusel üks maailma tuntuim trikimootorrattur Arūnas Gibieža (LT), trial bike ’i staar Joachim Hindren (FIN) ja FMX ’i tipp Sebastian Westberg (FIN). Lisaks saab näha adrenaliinirohket drifti- ja veokaralli show’d ning ekstreemset puurimootorratturite show’ d (Cageriders, FIN).
 
Truck Showl toimub transpordimess, millest võtavad osa paljud transpordifirmad ja rasketehnikaga seotud ettevõtted. Külalistel on võimalus tutvuda mitmete turuliidrite tootevaliku ja teenustega. Ürituse eesmärk on rasketranspordiala tuntuse suurendamine ja selle harrastuse levitamine kogu Baltikumis.
 
*Korraldajal on õigus teha kavas muudatusi.
 
Ürituse peakorraldaja on puiduala transpordivahenditele spetsialiseerunud firma Forest Steel.
 
Vaata 2019. aasta Tallinn Truck Show aftermovie't: https://youtu.be/w9z6DCUxnds
 
Vaata lähemalt Facebooki ürituse lehelt: https://www.facebook.com/events/2433108290254285/

Sündmuse koduleht: http://www.truckshow.ee

Festivali sündmused
Sündmusi ei leitud
Osta pilet Tallinn Truck Show 2022 / 1 päeva pilet Tallinn Truck Show 2022 / 1 päeva pilet - Tallinna lauluväljak, Eesti 12.90 - 55.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Tallinn Truck Show 2022 / 2 päeva pilet Tallinn Truck Show 2022 / 2 päeva pilet - Tallinna lauluväljak, Eesti 17.90 - 80.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Laadimine...
Lae uuesti