Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

XI Euroopa Saunamaraton Otepääl

L 15.2.2020 09:00
Otepää vald

Euroopa Saunamaraton Otepääl stardib 15.veebruaril. Saunamaratonist osavõtjate registreerimine toimub sellel aastal Otepää Gümnaasiumi spordihoones (Mäe 23, Otepää) kell 9.00-11.30. Finiš on sealsamas, finiš on avatud kella 17.30ni. Spordihoones on võimalik riideid vahetada. Pärast maratoni pakutakse traditsiooniliselt kuuma suppi.

Saunamaratonist osavõtjad saavad ka sellel aastal orienteerumiskiibi, mis tuleb sauna juures registreerida. Kaardirakenduse asemel on kasutuses paberkaardid. Euroopa Saunamaratoni I-III koht loositakse välja kõigi registreerunud ja reeglite kohaselt lõpetanud võistkondade seast, kavas on ka hulgaliselt eriauhindu. Nagu eelnevatel aastatelgi, valib rahvas taas oma lemmiksauna ning saunaomanikud oma lemmikvõistkondi.

Õhtul saavad kõik kokku ööklubis Comeback, kus leili viskab legendaarne 2 Quick Start. Euroopa Saunamaraton osalejatele käepaela alusel tasuta sissepääs kell 22.00-23.00.

Saunamaraton on lustlik orienteerumismäng, kus tuleb läbida etteantud ajal võimalikult palju kaardile märgitud saunakohti. Võistkond on 4-liikmeline, vajalik on auto ja autojuhi olemasolu. Auhindade loosis osalevad kõik 4-liikmelised võistkonnad, kes on läbinud saunakaardil märgitud kohad ning lõpetavad finišis.

XI Euroopa Saunamaratoni korraldab Otepää Kultuurikeskused.
NB! Saunamaratoni pileteid tagasi ei osteta. Kui võistkond ei ilmu starti, siis piletiraha ei tagastata. Kaasas peab võistkonnal olema 35 eurot sularaha jälgimisseadme tagatisrahaks selle mittetagastamise või tahtliku lõhkumise eest.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
XI Euroopa Saunamaraton Otepääl L 15.2.2020 09:00 Otepää vald
Hinnainfo
Meeskonnapileti hind 100 €
Meeskond on nelja (4) liikmeline + autojuht.
Meeskonnas peab olema neli (4) liiget, autojuht võib olla nn lisaliige või siis selle nelja sees.
Korraga saab ühe tehinguga osta ühe pileti.
 
NB! Saunamaratoni pileteid tagasi ei osteta. Kui võistkond ei ilmu starti, siis piletiraha ei tagastata. Kaasas peab võistkonnal olema 35 eurot sularaha jälgimisseadme tagatisrahaks selle mittetagastamise või tahtliku lõhkumise eest.

Lisainfo:
Registreerimine 9.00 - 11.30 Otepää, Mäe 23 (Otepää Gümnaasiumi spordihoone)
Finiš avatud kuni 17.30
Toimumiskoht
Otepää vald
Otepää Eesti
Sündmuse korraldaja
Otepää Kultuurikeskused
Virulombi tn 2 Otepää 67404 Valga maakond
jorma.riivald@otepaa.ee
reg.nr: 77000683