Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Eplik, Kasar, Pehk Kalju-laval

N 9.8.2018 19:30
Kalju lava, Kallaste Turismitalu, Padise
13.50 - 35.50
09.08.2018 kell 19.30
Eplik, Kasar, Pehk


Selline põnev kooslus siis sel korral Kalju-lava muusikaga täitmas. Mis järjekorras neid nimesid ritta seada oli juba omaette katsumus – võtsime tähestiku ette ja läksime seda teed. Kõik need artistid on panustanud Eesti muusikasse omal viisil ja väga eriliselt.
Vaiko Eplik nimi on ilmselt kõigile tuttav võib-olla on aga vähem teada, et tegu on Valgetähe IV klassi teenetemärgiga tunnustatud Eesti laulja ja helilooja. Ta on  olnud tegev ja väga tegev bändides Claire's Birthday, Ruffus, Koer ning Vaiko Eplik ja Eliit. Epliku panus Eesti muusikasse on suur alustades bändidest ja muusikast, mida ta loob ja lõpetades kaasalöömistega muusikaviktoriinidel.
Jarek Kasar on paljudele kindlasti hoopis tuntud oma esinejanime Chalice järgi. Muusikukarjääri alustas ta räpparina, kuid tema muusikalised katsetused segavad elektrooniliste ja sageli eklektiliste kompositsioonidena musitseerimistraditsioone üle maailma, alates Aafrika päritolu rahvamuusikast kuni tänapäevase elektroni välja. Chalice tuntumad lood on "Harald ja Matilda" ning "Minu inimesed", mis oli muide ka 2007. aasta noorte laulupeo kavas.
Jaan Pehk on eesti laulja, kirjanik ja kitarrist. Ta on soolomuusikuna tuntud ka kui Orelipoiss ja Kalju-laval varasemalt korduvalt üles astunud ansambli Kõrsikud koosseisus. Eks muidugi on ta kuulunud ka paljude teiste võrratute bändide koosseisu, kuid selle kohta saab igaüks, (kes pole kursis ja uudishimu piinab), juba ise googeldada. Meile seostuvad temaga kindlasti kohe lood „See alles jääb“ ja „4 jäätist“.
Midagi uut, erilist ja muusikalisi elamusi pakkuvat.
Kalju-lava on oma nime saanud Kalju Terasmaa auks, kelle lapsepõlv möödus samas piirkonnas. Lava asub Padise metsade vahel - Tallinnast 45km mööda vana Haapsalu maanteed.
Kalju-lava üritustel ei ole istekohad märgitud, sestap tasub tulla kohale varem, et just Teile sobiv koht ise välja valida. Kõikide ürituste ajal on alati avatud ka kohvikud, kus on saadaval nii soe toit kui maitsvad küpsetised. Kohvikud avatakse 1,5 tundi enne kontserdi algust.

Lastele kuni 7 (k a)  eluaastani  on üritusele sissepääs tasuta. Lastele jagub lisaks tegemisi ka Kalju-laval väikesel mänguväljakul ja Kallaste Talu loomapargis.

Kohvik: 18.00
Kontsert: 19.30


Loode-Eestis on mitmeid avastamist väärt kohti – võtke aeg maha ja leidke aega Eestimaaga tutvumiseks!
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Eplik, Kasar, Pehk Kalju-laval N 9.8.2018 19:30 Kalju lava, Kallaste Turismitalu, Padise 13.50 - 35.50
Hinnainfo
Kuni 30.04.18 (k.a.):
Täispilet 12 €
Perepilet (2 täiskasvanut ja kuni 3 last) 30 €

Alates 1.05.18:
Täispilet 16 €
Perepilet (2 täiskasvanut ja kuni 3 last) 35 €
Õpilane/tudeng/pensionär 13 €
Rühmad alates 5 inimesest 13 € pilet

Sissepääs alates 18.00
Ürituse kestus on 2 tundi, vaheajaga
Lastele vanuses kuni 7 eluaastat (k.a.) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Kallaste Turismitalu OÜ
Kallste talu Padise 76001 Harjumaa
5076138
info@kallastetalu.ee
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas