Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Heategevuskontsert ''Aita lapsel leida rõõm!'' (Mari Jürjens, Sten-Olle Moldau ja The Notes)

R 9.11.2018 19:00
Rapla Kultuurikeskus
MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogrammi heategevuskontsert „Aita lapsel leida rõõm“
9. novembril kell 19:00 Rapla Kultuurikeskuses


MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogramm on asutatud leinas laste ja perede toetamiseks. Peale lähedase pereliikme kaotust on programmi toel lastel, noortel  ja nende lähedastel võimalus saada individuaalnõustamist, osaleda laste leinatoetuslaagrites, toetusgruppides jm. Need aitavad lastel taas leida igapäevarõõmu ja usku tulevikku. Üks laagrilaps on öelnud: „Tänu laagritele saan nii mina kui ka paljud teised lapsed kergema südamega elus edasi minna.“ Kõik tegevused on seni olnud peredele tasuta.

Kriisiprogramm soovib jätkata toetuse pakkumist leinas lastele ka järgnevatel aastatel. Programmis osalenud laste ja nende pereliikmete tagasiside on väga hea. 9-aastase lapse ema on kirjutanud: „Kõik, mida teie oma programmis käsitlete on parim võimalik abi, mida sel puhul üldse anda saab.“ Programmi püsima jäämisele saavad kaasa aidata head annetajad ja toetajad.

Toetuste kogumiseks korraldatakse 9. novembril Raplas heategevuskontsert, kus on oma abistava käe ulatanud mitmed suurepärased artistid: Mari Jürjens, Sten-Olle Moldau ja ansambel The Notes (Markus Bachmann, Kõu Kaur, Helar Tappo). Lisaks on kohapeal võimalik soetada laagrilaste poolt käsitööna valminud küünlaid ja varasematel aastatel tuntud inimeste kujundatud (jõulu)kaarte, mille müügitulu läheb leinatoetuslaagrite läbiviimiseks.

Muusikute tutvustus:
Mari Jürjens - vapustav artist, kes on end Eestimaa südamesse laulnud juba noorelt ning püsib seal oma kitarri ja võluva hääle abil tänaseni.

Sten-Olle Moldau - maheda bassihäälega Raplast pärit muhedik, kelle looming liigutab südamekeeli.
The Notes - akustiline Rapla poistebänd, mis haarab kuulajat kolmehäälsete harmooniate ja siirusega. Bänd on ühtlasi 2016. aasta Eesti Noortebänd.

Üritus kestab kokku 2 tundi koos väikese pausiga.

Parkida on võimalik Rapla Kultuurikeskuse parklas või lähedal asuvate ostukeskuste parklates.

Piletid saadaval Piletilevis - 12 eurot ja toimumise päeval kohapeal - 15 eurot. Kohapeal tasumine sularahas. Kuni 7-aastastele (k a) tasuta.

Seniks hoidke ja kallistage üksteist!

Kohtumisteni!
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Heategevuskontsert ''Aita lapsel leida rõõm!'' (Mari Jürjens, Sten-Olle Moldau ja The Notes) R 9.11.2018 19:00 Rapla Kultuurikeskus 12.50
Hinnainfo
Pilet eelmüügis 12 €, kohapeal 15 €

Lastele vanuses kuni 7 eluaastat (k.a) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles

Sissepääs alates 18.30
Ürituse kestus on 2 tundi, vaheaeg 15 minutit

Ligipääs ratastooliga on olemas
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogramm
Muraka tee 13 Muraste küla 10113 Harjumaa
5069658
maire@lastekriis.ee
Samas toimumiskohas