Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Lamamiskontsert: Uittosuma (Soome)

R 15.2.2019 19:00
Pärimusmuusika ait, Viljandi
5.00 - 7.00
Lamamiskontserdiks täidame oma suure saali mõnusate asemetega, loome õdusa atmosfääri ning laseme igaühel tavapäraste argimurede asemel langeda oma mõtetesse, kuulates lamades põnevaid helimaastikke. Tavapärasest teistsugune on ka saali helisüsteemi paigutus. Nimelt kasutame spetsiaalselt selle kontserdi puhul surround-heli, mis tekitab kuulajale tunde nagu oleksid nad tõeliselt muusika sees.

Aasta esimesel lamamiskontserdil astub üles lausa 2 koosseisu. Mõlemaid neid seob suur kirg hiiukandle vastu. Esimene koosseis on kahe noore Soome jouhikkomängija ja viiuldaja Ulla Laukkaneni ja Maija Holopaineni duo. Uittosuma muusika on loodud viiulitel, hiiukanneldel, häältel ja loopimismasinal. See muusika on kui kihiline muusikamaastik, kus kohtuvad eksperimentaalsed helid tänapäevase pärimusmuusikaga. Ideaalne muusika meie esimeseks hiiukandle lamamiskontserdiks.

Teine sel õhtul üles astuv koosseis on neljaliikmeline ambientfolk bänd soomest. Selle liimed Ramo Teder, Heikki Lindgren, Jarkko Lahti ja Jukka Andersson tulevad väga erinevatest muusikalistest taustadest, aga neid kõiki ühendab huvi arhailise heli ja aeglase esteetika suhtes. Kollektiivi kontsertidel kõlab lahtistel struktuuridel improviseeritud muusika, mida toodavad eri instrumendid nagu näiteks hiiu kannel, süntesaator, kitarr, flööt ja kõiksugused elavad helid ning juhuslikud instrumendid.

Foto autor Kirsi Salo

Soundcloudi link: https://soundcloud.com/kohellus
https://open.spotify.com/artist/5SSXYXf52NayjEM5mcrybK?si=j_qPIs-jQoKjS9TRA4biKA
https://www.facebook.com/uittosuma/

Oluline teada:
* Kontserdile saavad tasuta kõik kuni 12-aastased lapsed (kaasa arvatud). Vältimaks lapse vanuse määramisega tekkida võivaid komplikatsioone, palume kaasa võtta vanust tõendav dokument.
* Raske puudega isiku saatja pääseb meie kontsertidele tasuta.
* Meie kontsertidele ei pääse ühegi loomaga sh kotis ja/või puuris olevate loomadega. Juht-, hüpo- ja abikoerad on teretulnud.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Lamamiskontsert: Uittosuma (Soome) R 15.2.2019 19:00 Pärimusmuusika ait, Viljandi 5.00 - 7.00
Hinnainfo
Eelmüük: 5/7 €
Sündmuse päeval: 7/10 €
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Tasuja pst 6 Viljandi 71011 Viljandimaa
4342050
folk@folk.ee
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas