Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Lumepallitrall

P 15.12.2019 13:00
Tartu Raekoja plats
5.00
Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond ühendas Jõululinn Tartuga jõud ja ootab kõiki osa võtma heategevuslikust Lumepallitrallist, mis toimub Tartu Raekoja platsil. Kogu Lumepallitralli tulu läheb väikese Tartumaa poisi Mattiase ravivisiidiga kaasnevate kulude katteks.
 
Eesti arstid tegid Mattiasele uuringuid, kuid ei saanud teada, millise immuunpuudulikkuse vormiga tegu on. Seepärast tuli Mattiasel minna Inglismaale Newcastle’sse uuringutele. Sealsetel arstidel õnnestus Mattiasele täpne diagnoos leida ning talle plaanitakse teha jaanuari algul luuüdi siirdamine, mis aitab Mattiasel terveks saada.
 
Lapse uuringute, protseduuride ning haiglas viibimise eest tasub Eesti Haigekassa, kuid ravivisiidiga kaasnevad reisi- ja elamiskulud on pere kanda. Lastefond aitab neid kulusid katta umbes 3500 euro ulatuses, kuid hetkel pole teada, kauaks Mattiase pere peab Inglismaale jääma ning seetõttu võivad kulud olla ka suuremad.
 
Iga 5-eurose pileti eest saab osaleja teha omale kolm lumepalli, millega täpsust visata ning punkte koguda. Parimad kohtuvad finaalis.
 
Küsid, mis siis saab, kui lund maas pole? Siis toome lume kohale ehk lumepallitrall toimub igal juhul!
 
Osta lumepallid juba täna ning aita kaasa Mattiase tervenemisele! Ürituse toimumispäeval saab lumepalle soetada ka kohapealt.
 
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Lumepallitrall P 15.12.2019 13:00 Tartu Raekoja plats 5.00
Hinnainfo
Lumepall 5 €
 
Iga 5eurose pileti eest saab osaleja teha omale kolm lumepalli, millega täpsust visata ning punkte koguda.
 
Osta lumepallid juba täna ning aita kaasa Mattiase tervenemisele! Ürituse toimumispäeval saab lumepalle soetada ka kohapealt.
Toimumiskoht
Tartu Raekoja plats
Tartu Lõuna-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond
Puusepa 1A Tartu Tartumaa
info@lastefond.ee
reg.nr: 90001931