logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

RoboPark / Robotinäitus - Meistriklass

R 6.8.2021 10:00 - P 19.9.2021 21:00
Rocca al Mare Kaubanduskeskus 2. korrus

RoboPargi meistriklassid:

1) Lima

Meistriklassis õpib teie laps, kuidas teha lima, mis ei liimu tema kätele kinni ja jääb kauaks elastseks ja venivaks. Võite lima endale võtta ja sellega pikka aega mängida. Meistriklass on kasulik käte motoorsete oskuste ja kujutlusvõime jaoks!

Soovitatav 3-10-aastastele

2) Joonistamine 3D pliiatsiga

Iga lapse unistus on ruumilised joonised. Nüüd on see reaalsus! Meistriklassis õpib laps plastmassniitidest kolmemõõtmeliste meistriteoste loomist ja saab neid endale võtta.

Soovitatav 6-14-aastastele

3) Seebivalmistus

Meistriklassis loob laps oma ainulaadse seebi. Mitte lihtsalt seebi, vaid konstruktori detaili kujulise! Suur valik värvaineid ja lõhnaaineid võimaldab igaühel luua oma unikaalse seebi. Julge värvide ja lõhnade kombinatsioon on teretulnud! Konstruktorist valmis seep on suurepärane meeldejääv suveniir, valmistatud oma kätega.

Soovitatav 5-10-aastastele

4) Vannipommid

Kas sulle meeldivad gaseeritud vesi ja mullid vannitoas? Tule! Õpetame, kuidas teha oma kätega parimaid kingitusi - värvilisi lõhnavaid kihisevaid vannipomme, mis üllatavad meeldivalt nii lapsi kui ka täiskasvanuid.

Soovitatav 5-10-aastastele
 
Pileti ostnu saab kohapeal valida, millises meistriklassis osaleda soovib. Meistriklassi pilet ei sisalda piletit näitusele, näitusepilet tuleb osta eraldi.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
RoboPark / Robotinäitus - Meistriklass R 6.8.2021 10:00 Rocca al Mare Kaubanduskeskus 2. korrus 10.90
Hinnainfo
Meistriklassi pilet 10 €
 
Pileti ostnu saab kohapeal valida, millises meistriklassis osaleda soovib. Meistriklassi pilet ei sisalda piletit näitusele, see tuleb osta eraldi.
Toimumiskoht
Rocca al Mare Kaubanduskeskus
Paldiski maantee 102 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
MIREY ROBOTICS SP. Z O. O.
ul. Grabskiego 7A Wrocław 53-531 Wrocław
+79648477612
a.natashkin@mirey-robotics.com
reg.nr: 65571613
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet RoboPark / Robotinäitus - L-P, riiklikud pühad / Сб.-Воскр., гос. праздники / Sat-Sun and Holidays PopulaarnePopulaarneRoboPark / Robotinäitus - L-P, riiklikud pühad / Сб.-Воскр., гос. праздники / Sat-Sun and Holidays - Rocca al Mare Kaubanduskeskus 2. korrus, Eesti 16.40 - 20.40
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet RoboPark / Robotinäitus - Tööpäevad E-R / Рабочие дни / Mon-Fri PopulaarnePopulaarneRoboPark / Robotinäitus - Tööpäevad E-R / Рабочие дни / Mon-Fri - Rocca al Mare Kaubanduskeskus 2. korrus, Eesti 13.40 - 17.40
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!