Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

SIMRIT KAUR LIVE

E 10.9.2018 19:00
Vene Kultuurikeskus, Tallinn
22.50 - 40.50
Maailmamuusika tipptegija, mantralauljatar Simrit Kaur Khalsa tuleb taaskord Eestisse.

"For Simrit, singing is not a performance, it is a sacred worship of the Divine. Her voice, her music, and her teaching, reflect this devotion which seems to come from her so effortlessly. This devotion is a gift, a talent beyond any, that will lead thousands into the lightness of being and awareness that is so vital to humanity in this day and age."

SNATAM KAUR


Lauljatari jaoks, kelle energia ja hääl puudutab inimesi kõige sügavamatel tasanditel, on iga kontsert kui omalaadne hüpnootiline riitus. Tal on võime edasi kanda sügavat inimlikkust ja puhast armastust.

"Enda algklasside ajast mäletan ma selgelt, et koolist koju jõudes mõtlesin ma laule välja ja lindistasin neid siis toanurgas oleva kassettmakiga," rääkis Simrit väljaandele SF Yoga Magazine enda lapsepõlvest. "Ma võisin seda teha tundide kaupa. Nii et see, millega ma täna tegelen, on lihtsalt lapsepõlve jätkamine."

Lisaks salvestustehnikale on nüüdseks muutunud ka Simriti helikeel – kummituslikult müstilist muusikat täidavad lõputud ostinaatokordused, mis ilma algus- ja lõpp-punktita justkui keerlevaid mandalaid moodustavad. Ühendades muistset sakraalsust tänapäevaga, pakuvad Simriti rütmi- ja heliväljad nihestatud teadvuse sügavusi, tõmmates kuulaja uude reaalsusse, mille transs kestab veel kaua pärast kontserti.

Kreekas väga noortele vanematele sündinud ja seetõttu USA-s adopteerituna üles kasvanud Simrit on tänaseks kujundanud endast brändi: Simrit Kaur Music, LLC. Oma loominguga on lauljatar nädalate kaupa püsinud iTunesi maailmamuusika edetabeli tipus ja jõudnud ka Billboardi top'i.

Tavatu helipildiga ansambli koosseisu kuuluvad lisaks vokaalile ka Lääne-Aafrika kora, India tablad, tšello ja kitarr.

Simrit Kaur Khalsa on oma elu, lisaks heliloominguga seonduvale, pühendanud ka Kundalini joogale. Ta õpetab heli ja teadvuse koostoimet ning lisaks ka reikit.

“Simrit’i jaoks ei ole laulmine etteaste, vaid Jumalikkuse püha teenimine. Tema hääl, muusika ja tema õpetused peegeldavad tema pühendumist, mis paistab temast tulevat nii loomulikult ja pingutuseta. See pühendumus on kingitus, ülim kõikidest annetest, mis juhatab tuhandeid olemise valgusesse ja teadlikkusse, mis on praegusel ajal inimkonnale eluliselt oluline,” ütleb väelaulik Snatam Kaur.

Simriti kontsert toimub Tallinnas Vene kultuurikeskuses 10. septembril algusega kell 19.

Korraldaja: TAO Keskuses OÜ

Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas ja programmis muudatusi

VIDEOD:
SIMRIT – All Of Myself (Official Video)
https://www.youtube.com/watch?v=iJeGbuapCTA

SIMRIT – Clandestine Live (Official Video)
https://www.youtube.com/watch?v=Nk7kZujQ-PI

SIMRIT – Pavan Guru (Official Video)
https://www.youtube.com/watch?v=cQrJ143LBsk

FOTOD:
https://www.dropbox.com/sh/fojestut1izzyty/AACNYaMvc23UC-VkL2Tb-xsba?dl=0
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
SIMRIT KAUR LIVE E 10.9.2018 19:00 Vene Kultuurikeskus, Tallinn 22.50 - 40.50
Hinnainfo
Piletid vahemikus 22€ - 40€ (sõltuvalt istekohast)

Lastele vanuses kuni 5a (k.a) sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles.

Sissepääs alates 18:00
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
TAO Keskus OÜ
Rotermanni 8 Tallinn Harjumaa
56856036
taokeskus@taokeskus.ee