Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Mustkunstnikud vennad Safronovid / Иллюзионисты Братья Сафроновы

E 4.2.2019 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
16.40 - 61.40
Grandioosne juubelihõngune mustkunsti-show kogu perele! Venemaa parimad mustkunstnikud vennad Safronovid! Ebatõeline saab tõeliseks!

Kas tahate kogeda unustamatuid elamusi ja eredaid emotsioone? Kõike seda saab tunda vendade Safronovite juubeli-show´l „15 AASTAT MAAGIAT“. Venemaa esimustkunstnikud demonstreerivad Eestis täiesti uusi trikke parimate režissööride, koreograafide, kunstnike ja kostümeerijate grandioosses lavastuses. Kohalike vaatajate soovil toimuvad etendused kolmes linnas.

4. veebruaril Tallinnas Alexela Kontserdimajas

5. veebruaril Tartus Vanemuise kontserdimajas

6. veebruaril Jõhvi kontserdimajas

Nagu praktika näitab, äratab parimate mustkunstnike show suurt huvi. Nende kontserdid on alati välja müüdud ja pileteid ei jätku kõigile. Seega, kui tahate juubeli-show´st „15 AASTAT MAAGIAT“ osa saada, tuleb piletite soetamisega kiirustada juba nüüd. Eestis töötab koos mustkunstnikega sünkroontõlk (tõlge eesti keelde).

Ilja, Andrei ja Sergei Safronov, paljudele tuntud kõige müstilisema telesaate „Selgeltnägijate tuleproov“ järgi, on ühed 21. sajandi kõige kuulsamatest mustkunstnikest.

Nende nimed on tuntud kogu maailmas. Kriitikud on mustkunstnikke juba ammu nimetanud vene Copperfieldideks. Maagid teevad laval uskumatuid trikke, millele pole mingit selgitust! Eestis ootab vaatajaid täiesti uus show. Safronovite trikid hämmastavad isegi kõige innukamaid skeptikuid.

2018. aastal täitub neil 15. tegevusaasta. Nende aastatega on nad saanud maailmakuulsaks ja miljonite austajate tunnustuse osaliseks. 2015. aastal osalesid artistid rahvusvahelisel mustkunstnike festivalil „Wizard Trophy“ ja võitsid nominatsioonis «World Best Big Illusion 2015“.

„15 AASTAT MAAGIAT“ on fantastika ja mastaapsus, mis ühendavad endas uusimaid tehnoloogiaid. Kõik see põimub maagia, illusiooni, nõidusega! See on täiesti eksklusiivne show, millel pole maailmas analooge. Idee on välja töötanud vennad Safronovid ise. Uus kava ühendab endas niivõrd eripalgelisi ja originaalseid numbreid, et see pakub huvi igas vanuses inimestele, olles seega täieõiguslik pere-show.

Ärge jätke kasutamata haruldast ja eksklusiivset võimalust saada uskumatute, otse teie silme ees, teie linnas toimuvate imede tunnistajaks. Te ei ole ainult kõrvaltvaatajad, vaid ka show´s osalejad. Ehk loevad vennad Safronovid just teie mõtteid. Kellegagi teist teleporteeruvad mustkunstnikud teise reaalsusesse. Kas tärkas huvi? Siis jääb vaid lisada, et piletite hulk on piiratud!

Kinkige oma lähedastele ja sõpradele võimalus taas nõidusesse uskuda! Aga lastele tükike õnne imelisse lapsepõlve!

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Mustkunstnikud vennad Safronovid / Иллюзионисты Братья Сафроновы E 4.2.2019 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn 16.40 - 61.40
Hinnainfo
18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Vaheaega ei ole
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
21:00 Orienteeruv lõpp


ÜRITUSTE LISAINFO
• Üritus toimub vene keeles
• Vanusepiirangut ei ole
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Piletid müügil ka toimumise päeval Solaris Keskuse Piletilevi kassas
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee                                          
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire

Kõikidele Alexela Kontserdimajas toimuvate ürituste piletihindadele lisandub teenustasu 0.90€/ pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.
Toimumiskoht
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Euroshow Group OÜ
Äigru põik 8 Äigrumäe küla 74014 Harjumaa
euroshowgroup@gmail.com