Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Cirque Du Soleil 'Crystal'

K 15.1.2020 20:00 - P 19.1.2020 18:30
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Cirque du Soleil՚ etendus CRYSTAL
 
CRYSTAL on Leedus armastatud Kanada sõugigandi Cirque du Soleil esimene jääakrobaatika etendus. Ainus sellelaadne areenietendus ühendab unikaalse tsirkusekunsti ja iluuisutamise ohtliku maailma lummavaks vaatemänguks, mis viib publiku võluvale rännakule mööda müstilisi jääradu. Paeluvad uisuetteasted põimuvad siin ohtliku õhuakrobaatika ja gümnastikaga. Cirque du Soleil՚ etendust CRYSTAL saab järgmise aasta 15.–19. jaanuaril näha Lätis Riia Arenal.
 
Shana Carrolli ja Sebastien Soldevila lavastatud vaatemängu kangelanna CRYSTAL peegeldab meie ebaõiglast elu. Ta sukeldub oma fantaasiamaailma ja viib pealtvaatajad põnevasse muinasjuttu, kus Crystal loodab leida enda tõelise mina. Adrenaliinirohkes loos hüppab ta ühest maailmast teise ja muutub selleks, kes ta on loodud olema – enesekindlaks, uudishimulikuks ja loovaks neiuks.
 
CRYSTAL innustab pealtvaatajaid kas või viivuks aja peatama ning rändama hallist reaalsusest maailma, mis lummab värvikireva elu, kütkestavate visuaalprojektsioonide ja hingepõhjani liigutava muusikaga. CRYSTAL sobib igas vanuses vaatajale.
 
CRYSTALi rahvusvaheline meeskond koosneb ligi poolesajast lavale astuvast artistist ja rohkem kui neljakümnest teenindavast töötajast, kes on kokku pärit koguni 21 riigist.
Sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti