Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

ERSO: Kasvan koos muusikaga. Kontsert muusika-aasta lastele

E 19.11.2018 10:00 - K 21.11.2018 23:59
Näita kirjeldustPeida kirjeldus

KASVAN KOOS MUUSIKAGA. Kontsert muusika-aasta lastele


19. november 2018 kell 10 ja kell 12 — Estonia kontserdisaal
21. november 2018 kell 10 ja kell 12 — Estonia kontserdisaal


Taas ootame Estonia kontserdisaali pisikesi muusikasõpru, et koos avastada põnevat orkestrimuusikamaailma. Eelkõige ootame kontserdile kõiki muusika-aastal (2015) sündinud lapsi, kuid loomulikult on oodatud kõik eelkooliealised lapsed koos perede ja sõpradega. See on kontsert, kus emad-isad ei pea nõudma lapselt sajaprotsendilist vaikust, kuid iga aastaga peaksime astuma väikese sammukese edasi teadliku muusikakuulamise suunas.

Tegemist on kaugele tulevikku vaatava projektiga, mis aitab vanematel oma lapsi elava ja eheda muusika juurde suunata. Igast muusika-aasta lapsest ei pea sirguma muusik, kuid arusaamine muusikast ja armastus selle vastu aitavad mudilastel kindlasti paremaks inimeseks kasvada. Võimalik, et aastate pärast jõuab nii mõnigi tänane muusika-aasta mudilane ka ise orkestri ette musitseerima või saab temast praegustele orkestrantidele hea kolleeg.

Kavas Edvard Griegi süit “Holbergi aegadest” keelpilliorkestrile ja Arvo Pärdi “Kvintetiino” flöödile, oboele, klarnetile, fagotile ja metsasarvele. Kontserdi lõpetame aga ees ootavat juubelilaulupidu ja -tantsupidu silmas pidades Miina Härma “Tuljakuga”. 
Kontserti esitleb SELVER.

Sündmused