Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Giulia Farnese / Джулия Фарнезе

R 29.3.2019 19:00
Vene Teater, Tallinn
9.60 - 19.50

Giulia Farnese

Lion Feuchtwanger
Daniil Gorfinkeli tõlge

Ilmselt ei ole maailmas ühtegi silmapaistvat kirjanikku, kes poleks mõtisklenud geniaalsuse ja kuriteo ühitatavuse üle. Puškin paneb küsimärgi: „Geniaalsus ja kuritöö ei sobi kokku. On ju nii?“ söandamata anda lõplikku vastust. Me teame, et suur kunstnik maksab oma teoste eest südamevere ja eluga, kuid kas ta võib šedöövri loomise nimel maksta teise eluga? Kas ta võib tappa, et käsk „Ära tapa!“ võidule pääseks? Ilu võidutsemise nimel? Kas on veel süngemat saladust, kui kunstniku saladus, kes maalib ristilöömist mitte ainult geniaalse pintsli vaid ka kuritöö abil?
Julia Farnese oli ajalooline kaunitar, kes elas XV ja XVI sajandi vahetusel, tema kõikehõlmavat ilu võib näha Raffaeli maalil; ta oli Rooma paavsti Alexander VI armuke. Tegeliku ajaloo ja kunstilise väljamõeldise kokkupõimimine annab Igor Lõssovi lavastusele erilise sarmi ja mõjuva veenvuse. Kunstnik Isabella Kozinskaja rõhutab näidendi igavikulist problemaatikat.
Lavastuses osalevad Dmitri Kosjakov, Daniil Zandberg, Aleksandr Žilenko, Jelena Tarassenko, Vladimir Antipp, Sergei Tšerkassov, Ivan Aleksejev, Viktor Marvin, Anna Sergejeva, Natalja Murina, Alina Karmazina ja Anastassia Tsubina.
Esietendus 8. septembril 2017.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Giulia Farnese / Джулия Фарнезе R 29.3.2019 19:00 Vene Teater, Tallinn 9.60 - 19.50
Hinnainfo
Draama
Suur saal
Soovitatav vanusele 14+
Etenduse kestus 2 tundi ja 30 minutit
Sünkroontõlkega eesti keelde.

PILETIHINNAD - 13, 15, 17,19 €
SOODUSTUSED:
  • Vene Teatri hooajakaardi omanikele kehtib soodustus 20% kuni 4 pileti ostul. (Müümiseks sisestada väljale Kaardi kood/lühend aknasse  ja vajutada nuppu “Kontrolli“)
  • õpilastele, üliõpilastele, pensionäridele ja ITIC kaardi omanikele soodustus 30%
  • puuetega inimesele koos saatjaga soodustus 50%. Broneeringuid teeb vaid Vene Teatri kassas (tel. 6114911 või kassa@veneteater.ee)
Toimumiskoht
Vabaduse Väljak 5 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Vene Teater SA
Vabaduse väljak 5 Harjumaa
+372 5272002
rita@veneteater.ee
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas