Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Laste- ja noortelaulude kontsert "Trikatrei"

K 19.12.2018 19:00
Estonia kontserdisaal, Tallinn
8.50 - 12.50
Lastelaulude kontsert "Trikatrei"

19. detsembril 2018 algusega kell 19 toimub Estonia kontserdisaalis “Entel-tenteli” kontserdi ajastutruu ja kultuurilooline jätk - laste- ja noortelaulude kontsert "Trikatrei".

2016. aastal kõlasid Estonia kontserdisaalis GAG laululaste ettekandes 70ndate aastate populaarse telesaate igihaljad “Entel-tenteli” lastelaulud. Nüüd astuvad Tallinna koolinoored ja GAG andekad muusikud taas kooli noorteorkestri saatel lavale.

Kontserdi esimeses pooles kõlavad 70ndate ja 80ndate aastate igihalja telesaate “Trikatrei” lastelaulud Tõnis Kõrvitsa ja Siim Aimla orkestriseadetes. Kontserdi teises osas aga mängitakse GAG muusikasõprade ning laululaste omaloomingulisi palasid suureks samade heliloojate arranžeeringutes. Nimelt toimus oktoobrikuus koolis omaloominguliste laulude konkurss "Väike lugu suurele lavale". Nüüd kuulemegi, kuidas ka väikese algkoolilapse viisijupi võib suureks ja suurele lavale mängida nii, et terve Estonia saal on hoogsat laulu ja orkestrihelisid täis.

Põnev ja rütmikas koguperekontsert ootab kõiki muusikahuvilisi jõulueelsesse Estoniasse head ja hoogsat muusikat nautima, meenutama vanu lugusid ja uudistama verivärsket noorte loomingut. Omaloominguliste laulude konkursi võitjatena kuuleme ka saates “Eesti otsib superstaari” osalenud Jaagup Tuisu ja teiste GAG andekate noorte loomingut ja esinemist.

Kontserti korraldab MTÜ Gustav Adolfi Arenduskoda ja toetab Tallinna Haridusamet
Produtsent Hendrik Agur
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Laste- ja noortelaulude kontsert "Trikatrei" K 19.12.2018 19:00 Estonia kontserdisaal, Tallinn 8.50 - 12.50
Hinnainfo
Soodustuse saajal palume kaasa võtta soodustust tõendava dokumendi!

Lisainfo:
Kestus 2 h
Üritusel on 1 vaheaeg (20 min.)
Ligipääs ratastooliga olemas
Tegemist on siseruumides toimuva üritusega
Pildistamine/ filmimine on lubatud
Sündmuse korraldaja
Gustav Adolfi Arenduskoda MTÜ
Suur-Kloostri 16 Tallinn harju
50098531
Samas toimumiskohas