Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

MAŠA ja KARU jõuluseiklused: detektiivlugu / Masha ja karu Tartus - EESTI KEELES

N 29.11.2018 16:00
9.00 - 24.30
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Multifilmi „Maša ja karu“ kangelased tulevad taas Tartu linna.

Tartu elanikke ja külalisi ootab uus värviküllane etendus „MAŠA ja KARU jõuluseiklused: detektiivlugu“, milles saavad osaleda ka teie lapsed.

Eelolev show on tõeliselt muinasjutuline uusaastakingitus nii lastele kui nende vanematele.

Etendus toimub Vanemuise kontserdimajas 29.11.2018 kell 19.00 eesti keeles.

Armastatud multifilmiseriaali „Maša ja karu“ motiividel on valminud särav ja köitev kogupereetendus. See on uskumatult originaalsete dekoratsioonidega show. Teid ootavad mustkunstitrikid, üllatused, laulud ja muusika, rõõm ja lust!

Lapsed saavad näidendi kangelastega suhelda, kuna näitlejad lähevad publiku sekka ja viskavad lavalt saali õhupalle. Te ei ole seal lihtsalt pealtvaatajad, vaid osalete aktiivselt teatraliseeritud tegevustes – olete ühtäkki ise selle muinasjutu tegelane ning teised armastatud tegelased on teie kõrval! Ja uskuge: põnev pole ainult lastel, vaid ka täiskasvanutel. Vaimustus on garanteeritud! Veendute, et imesid juhtub, tuleb vaid neisse uskuda!

Muinasjutukangelased teevad selle päeva tõeliseks perepeoks, mida jäävad veel kaua meenutama eredad emotsioonid, fotod ja muidugi üllatused, mille valmistasid teile projektis osalejad.
Sündmused