Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Mikhail Shats oma stand-up etendusega SHATS ja MATT / Михаил Шац со стендап-программой ШАЦ и МАТ

T 15.10.2019 19:00
Eesti Rahva Muuseum, Tartu
Hea klient!
 
Teatame, et Mikhail Shats oma stand-up etendusega SHATS ja MATT toimuma pidanud 15.10.2019 19:00 jääb ära.
Piletite tagasiostu korra ja kuupäeva avaldatakse 15.10.2019
 
Korraldaja vabandab ebamugavuste pärast!
 
 
15.oktoobril kell 19.00 astub üles Tartus Eesti Rahva Muuseumi Jakob Hurda saalis Mikhail Shats oma stand-up etendusega „Shats ja matt“.

Mikhaili soolo stand-up kontsert kannab nime “Shats ja matt”. Selles on kahtlemata matti, kuid mitte palju. Pigem on selles rohkem Shatsi ennast - tema mõtteid perekonnast, vanusest, võimust, internetist ja paljust muust. Tuntud seltskonnastaar on asunud aktiivselt stand-up etendusi tegema ning seda ei tohiks vahele jätta. Külalisi ootavad Mikhaili isiklikud ja erakordsed huumoriga maitsestatud lood. Need lood on nii ausad, et võivad tunduda väljamõeldistena. Huumorist tulvil lood, mis võivad saada legendideks.

Mikhail Shats on tuntud kirjanik ja humoorikate saadete juht STS telekanalil, nagu näiteks "Jumal tänatud, et sa siin oled" ("Slava Bogu, ty prishel"), "O.S.P.-stuudio" ("O.S.P.-studia), "Head naljad"("Horoshie shutki"). Ta sai Venemaa riigitelevisiooni preemia kõrgeima saavutuse eest televisiooni valdkonnas "Parima meelelahutus saatejuhi" kategoorias.
Programmis ei ole oodata hype’i, on ainult aplausitorm. Programmis ei ole lava, kuid on teater. Sellest saab mäng ... aga mänguks on elu.

Shats ja matt, härrad!

 
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Mikhail Shats oma stand-up etendusega SHATS ja MATT / Михаил Шац со стендап-программой ШАЦ и МАТ T 15.10.2019 19:00 Eesti Rahva Muuseum, Tartu
Hinnainfo
 
Pileti hinnad 14.50 € kuni 29.50 € (vastavalt istekohale)

Vanusepiirang 18+

Sissepääs alates kell 18:30.
Kestus 1 tund 20 minutit (ilma pausita)
Toimumiskoht
Eesti Rahva Muuseum, Tartu
Muuseumi tee 2 Tartu Lõuna-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
ZA GRANICY UAB
Gelvonų g. 2 Vilnius 07149 Lietuva
zagranicy@gmail.com
reg.nr: 60501620
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Dmitri Haratjan 60. aasta juubelituur / ДМИТРИЙ ХАРАТЬЯН Юбилейный тур 60 лет Dmitri Haratjan 60. aasta juubelituur / ДМИТРИЙ ХАРАТЬЯН Юбилейный тур 60 лет Vene Kultuurikeskus, Tallinn, Eesti 14.50 - 44.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!