Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Mikhail Shats oma stand-up etendusega SHATS ja MATT / Михаил Шац со стендап-программой ШАЦ и МАТ

T 15.10.2019 19:00
Eesti Rahva Muuseum, Tartu
15.00 - 30.00

Hea klient!

Teatame, et 12.05.2019 toimuma pidanud Mikhail Shats Stand-up etendus “SHATS ja MATT” lükkub uuele kuupäevale 15. Oktoobrile 2019. Etendus toimub samal toimumiskohal Tartus Eesti Rahva Muuseumi, Jakob Hurda saalis, samal ajal.
Kõik ostetud piletid kehtivad uuel kuupäeval.
Juhul kui uus kuupäev ei sobi, saab pileteid tagastada kuni 22.05.2019  Piletilevi müügipuntides (v.a. va. Circle K teenindusjaamades).
PDF pileti omanikel palume ühendust võtta Piletilevi kontoriga aadressil
tagasiost@piletilevi.ee ja kirja sisusse palume märkida tellimuse number.
Korraldaja vabandab ebamugavuste pärast!

 
15.oktoobril kell 19.00 astub üles Tartus Eesti Rahva Muuseumi Jakob Hurda saalis Mikhail Shats oma stand-up etendusega „Shats ja matt“.

Mikhaili soolo stand-up kontsert kannab nime “Shats ja matt”. Selles on kahtlemata matti, kuid mitte palju. Pigem on selles rohkem Shatsi ennast - tema mõtteid perekonnast, vanusest, võimust, internetist ja paljust muust. Tuntud seltskonnastaar on asunud aktiivselt stand-up etendusi tegema ning seda ei tohiks vahele jätta. Külalisi ootavad Mikhaili isiklikud ja erakordsed huumoriga maitsestatud lood. Need lood on nii ausad, et võivad tunduda väljamõeldistena. Huumorist tulvil lood, mis võivad saada legendideks.

Mikhail Shats on tuntud kirjanik ja humoorikate saadete juht STS telekanalil, nagu näiteks "Jumal tänatud, et sa siin oled" ("Slava Bogu, ty prishel"), "O.S.P.-stuudio" ("O.S.P.-studia), "Head naljad"("Horoshie shutki"). Ta sai Venemaa riigitelevisiooni preemia kõrgeima saavutuse eest televisiooni valdkonnas "Parima meelelahutus saatejuhi" kategoorias.
Programmis ei ole oodata hype’i, on ainult aplausitorm. Programmis ei ole lava, kuid on teater. Sellest saab mäng ... aga mänguks on elu.

Shats ja matt, härrad!

 
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Mikhail Shats oma stand-up etendusega SHATS ja MATT / Михаил Шац со стендап-программой ШАЦ и МАТ T 15.10.2019 19:00 Eesti Rahva Muuseum, Tartu 15.00 - 30.00
Hinnainfo
Pileti hinnad 14.50 € kuni 29.50 € (vastavalt istekohale)

Vanusepiirang 18+

Sissepääs alates kell 18:30.
Kestus 1 tund 20 minutit (ilma pausita)
Toimumiskoht
Eesti Rahva Muuseum, Tartu
Muuseumi tee 2 Tartu Lõuna-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
ZA GRANICY UAB
Gelvonų g. 2 Vilnius 07149 Lietuva
zagranicy@gmail.com
reg.nr: 60501620
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Anna Ardova / Анна Ардова Anna Ardova / Анна Ардова Eesti Rahvusraamatukogu (Suur konverentsisaal), Eesti 15.00 - 40.00
Hoia loodust ja vali TaskuSebra! 
TaskuSebraga on kõik ürituste piletid Sinu telefonis alati olemas. 
Loe lähemalt siit!