Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Pirjo Jonas ja German Gholami ''Laulud öös''

N 2.8.2018 19:00 - P 5.8.2018 23:59
12.50 - 21.50
Näita kirjeldustPeida kirjeldus

Pirjo Jonas ja German Gholami „Laulud öös”

Ooperilaulja Pirjo Jonas ja Hispaania tenor German Gholami annavad augustis koos neli glamuurset kontserti „Laulud öös”. Neid saadab hinnatud Vanemuise keelpillikvartett "Con-taktid".

German on Eestis elanud juba üle viie aasta ja löönud kaasa mitmetes Vanemuise etendustes, teiste seas ka „Hüljatud”, samuti on ta laulnud nt „Rigoletto” ooperis Šotimaal ja ooperis „Traviata”. Lisaks on ta olnud Hispaania ansambli Les Bohemes liige. Pirjo Jonas on andekas ooperisolist, kes on Vanemuises teinud kaasa näiteks muusikalises põnevikus „Sweeney Todd” ning etendustes „Viini veri”, „Carmen” jpt. Veel on ta eestlastele tuntud teleekraanilt.

Kontserdil tulevad esitusele laulud mitmetest tuntud muusikalidest ja operettidest, kõlavad lood nagu „Kerjuse laul”, „Öökuninganna”, „Oleksin ma rikas”, „O Sole Mio”, „Cupido musi-aaria”. Duona lauldakse laule „Viiuldaja katusel”, „Barcelona”, „Time to say goodbye” jpt tuntuid palu. Nendele ajatutele lugudele annab uudse kõla “Con-taktid'' keelpillikvartett, täiendades kava oma professionaalsuse ja ainulaadsete seadetega. Lisaks kaasatakse kontsertidel ka publikut, et muuta kuulajate õhtu meeleolukamaks ja meeldejäävamaks!

 

Vanemuise keelpillikvartett „Con-taktid”:

Kristel Eeroja-Põldoja - I viiul
Kristiina Birk - II viiul
Anneliis Lindre - vioola
Marina Peleševa – tšello


Sündmuse koduleht: www.kontsert.ee

 

02.08 – Arensburgi hotelli terass, Kuressaare kl 19

03.08 – Alatskivi lossi aed kl 19

04.08 – Vihula mõisa aed kl 19

05.08 – Kernu mõisa aed kl 19

Sündmused