Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Üks täiesti õnnelik küla / Одна абсолютно счастливая деревня

R 11.1.2019 19:00
Vene Teater, Tallinn
9.60 - 19.50
Boriss Vahtin
Lavastaja Anatoli Leduhhovski

Filosoofiline mõistujutt „Üks täiesti õnnelik küla“, mille on jutustanud suurepärane autor Boriss Vahtin, ei ole ainult uskumatult liigutav lugu ühe küla Aadamast ja Eevast – Polinast ja Mihhejevist, vaid ka arhetüüpne lugu kogu inimkonnast, kes oskab teha kaht asja: armastada ja töötada. Peategelaste lihtsakoelised, kuid samas nii uskumatult keerulised ja tugevad tunded on võimelised korda saatma võimatut, värvides tõelised tragöödiad helge nukrusega ja pakkudes õnnelootust.
Boriss Vahtin on üks silmapaistvamaid eelmise sajandi kuuekümnendate sula harjal loodud Peterburi kirjandusrühmituse Gorožane (Linlased) liikmeid. Tema proosat iseloomustab unikaalne olmelis-naturaalse ja absurdilik-sürrealistliku ruumi ühendamine, mis laseb süžeed jälgides nutta ja naerda.
Selle loo lavastab meie teatris tunnustatud Moskva lavastaja, Kuldse Maski Salvo Randone nimelise preemia, Moskva Linnavalitsuse preemia ja paljude teiste auhindade laureaat Anatoli Leduhhovski. Tema huvisfääri kuuluvad nii klassikalised teosed, mida ta oskab lugeda uutmoodi, kui ka kaasaegne proosa ja näitekirjandus, mis nõuab eriti teravat ajatunnetust.

Etenduses osalevad: Vladimir Antipp, Liidia Golovataja, Aleksandr Domovoi, Natalja Dõmtšenko, Aleksandr Žilenko, Juri Žilin, Jekaterina Kordas, Tatjana Manevskaja, Viktor Marvin, Igor Rogatšov, Katrin Sutt, Jelena Tarassenko, Eduard Tee, Sergei Tšerkassov, Sergei Furmanjuk, Liilia Šinkarjova, Jelena Jakovleva.

Inspitsient Larissa Tšerkassova
Esietendus 9. mail 2018
Suur saal
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Üks täiesti õnnelik küla / Одна абсолютно счастливая деревня R 11.1.2019 19:00 Vene Teater, Tallinn 9.60 - 19.50
Hinnainfo
Sünkroontõlkega eesti keelde.

PILETIHINNAD - 15, 17,19, 22 €

SOODUSTUSED:
Vene Teatri hooajakaardi omanikele kehtib soodustus 20% kuni 4 pileti ostul. (Müümiseks sisestada väljale Kaardi kood/lühend aknasse  ja vajutada nuppu “Kontrolli“)
õpilastele, üliõpilastele, pensionäridele ja ITIC kaardi omanikele soodustus 30%
puuetega inimesele koos saatjaga soodustus 50%. Broneeringuid teeb vaid Vene Teatri kassas
(tel. 6114911 või kassa@veneteater.ee)
Toimumiskoht
Vabaduse Väljak 5 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Vene Teater SA
Vabaduse väljak 5 Harjumaa
+372 5272002
rita@veneteater.ee
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas