Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Vladimir Spivakov ja Moskva Virtuoosid / Владимир Спиваков и «Виртуозы Москвы»

K 13.2.2019 19:00
Estonia kontserdisaal, Tallinn
29.50 - 79.50

Vladimir Spivakov ja Moskva Virtuoosid esinevad Tallinnas

13. veebruaril esineb Estonia kontserdisaalis Eestis üks suurimat tunnustust pälvinud orkestreid -  riiklik kammerorkester Moskva Virtuoosid kuulsa Vladimir Spivakovi dirigendikepi all. Kontserdil kantakse ette Mozarti, Griegi ja Haydni teoseid.

1979. aastal ühendas silmapaistev viiuldaja ja dirigent Vladimir Spivakov Venemaa pealinna parimad muusikud kammerorkestrisse Moskva Virtuoosid.  Moskva juhtorkestrite solistidest ja kontsertmeistritest koosnev staarioreoolist ümbritsetud  ansambel, kus esinesid kuulsusrikka Borodini-nimelise kvarteti muusikud Kopelman, Abramenkov, Šebalin ja Berlinski, andis teatepulga edasi noortele andekatele muusikutele, rahvusvaheliste ja ülevenemaaliste konkursside võitjatele ja laureaatidele. Legendaarse muusikute ühenduse koostoimimise põhimõtted on vankumatud: kõige olulisemaks olid nii enne kui on jätkuvalt mitte üksnes professionalism ja meisterlikkus, vaid ka inimlikud omadused, suhete kõrge eetiline tase.
Tänaseks pole neil muusikuil maailma kultuuriruumis enam hõlvamata kohti. Hiilgav edu on kontserte saatnud kõigis Venemaa ja SRÜ piirkondades, Euroopas, USAs, Kanadas, Mehhikos, Lõuna-Ameerikas, Iisraelis, Hiinas, Koreas, Jaapanis, Türgis jne. Muusikud ei esine mitte ainult kõige paremates kontserdisaalides, nagu Concertgebouw Amsterdamis, Musikverein Viinis, Royal Festival Hall ja Albert Hall Londonis, Salle Pleyel, Théâtre des Champs-Élysées Pariisis, Carnegie Hall ja New Avery Fisher Hall New Yorgis, Suntory kontserdisaal Tokyos jm, vaid ka tavalistes väikelinnade kontserdisaalides.

Orkestri laiahaardeline repertuaar sisaldab erinevate stiilide ja perioodide muusikat barokist kuni Šostakovitši, Prokofjevi, Bartóki, Piazzolla, Penderecki, Štšedrini, Schnittke, Gubaidulina, Pärdi ja Kantšeli loominguni.

Orkestri iga kontsert koos maestro Vladimir Spivakoviga on tõeline suursündmus Tallinna kultuurielus. Piletid müügil Piletilevi kassades.

 

Sündmuse koduleht: http://www.artmusic.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Vladimir Spivakov ja Moskva Virtuoosid / Владимир Спиваков и «Виртуозы Москвы» K 13.2.2019 19:00 Estonia kontserdisaal, Tallinn 29.50 - 79.50
Hinnainfo
Pileti hinnad vahemikus 29 € kuni 79 € (vastavalt istekohale).

Lisainfo:
Kestus 1 h 50 min
Sissepääs al. 18.00
Ligipääs ratastooliga olemas.
Tegemist on siseruumides toimuva üritusega.
Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
Sündmuse korraldaja
Artmusic Kontserdiagentuur OÜ
Artmusic Kontserdiagentuur OÜ
Liivaoja tn 4-4 Tallinn 10155 Harjumaa
+372 6412155
info@artmusic.ee
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas