Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Blue Man Group

T 17.9.2019 20:00 - K 18.9.2019 23:59
6.40 - 89.50
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Blue Man Group toob oma fenomenaalsed etendused esmakordselt Eestisse

Järgmisel sügisel, 17.-19. septembril, saab Tallinnas, Saku Suurhallis nautida Blue Man Groupi fantastilisi etendusi. Piletid on müügil Piletilevis.

Blue Man Group paneb su rokkima, naerma ja pidutsema! Kolm sinist tegelaskuju avastavad maailma läbi muusika, värvide, eksperimentide, kunsti ja tehnoloogia ning avavad ka publikule elu hoopis ebatavalisema nurga alt. Poolteist tundi südamest naermist, sädelevaid värve, nutikat kunsti, mitmekülgset muusikat, põnevaid pantomiime ja ootamatuid lahendusi igas stseenis. Põnev show ei lase hetkekski tähelepanul hajuda! Raske kirjeldada, lihtne armastada – kõige lihtsam viis Siniste Meeste maailma avastada on neid ise oma silmaga näha.

Blue Man Group idee sai alguse 1991. aastal multikultuurses New York’is. Kolm trummarit, kes olid juba vanad sõbrad, otsustasid jõud ühendada ning lõid uudse ja erakordse meelelahutusvormi. Esimesed etendused toimusid New York’i Astor Place Theatre’is ning peagi laieneti ka Bostonisse, Chicagosse, Las Vegasesse ja Orlandosse. 2004. aastast alates on Blue Man Groupil residentuur ka Berliinis. Kui lisada juurde maailmaturneed, siis on Blue Man Groupi etendusi näinud juba üle 35 miljoni inimesi üle kogu maailma.

Show kaasasutaja Chris Wink räägib: “Kui alustasime Sinise Mehe seikluste loomist, ei osanud me arvata, kui kaugele ta võib välja jõuda. Meil on suur au jagada neil lugusid Eestis ja kaugemalgi.”

“Võib-olla seetõttu, et oleme alati huvitatud olnud inimsuhetest, kõnetavad meie etendused nii paljusid eri vanuses, erinevates kultuurides ja erinevatest rahvustest inimesi. Usume, et Sinise Mehe universaalne sõnum, mis on täis positiivset energiat ja tähistamist, kõnetab meid kõiki,” lisab teine asutaja Phil Stanton.

Blue Man etenduste tegelased murravad piire ja on kiirelt saanud loominguliseks ja nutikaks osaks kaasaegsest kultuurist. Blue Man Group on panustanud mitmesse filmi, osalenud telesaadetes ja -seriaalides ning välja andnud mitmeid albumeid, nende hulgas Grammyle nomineeritud “Audio”.

Piletid 17.-19. septembril toimuvatele etendustele on müügil Piletilevis.

--
NB! Keebisektsiooni kuuluvad esimesed neli rida kõige lähemal lavale. See on kõige "interaktiivsem" sektsioon, kust etendusi vaadata. Külastajatele, kelle istekohad on nendes ridades, antakse keep, sest esinejad kasutavad materjale, mis võivad pritsida ja pisut riideid määrida.

Kõik, mida kasutatakse, on mahapestav, seega soovitame kanda riideid, mida saab pesta pesumasinas ja mitte panna selga riideid, mis vajavad keemilist puhastamist. Keebisektsioonis istumine ei tähenda, et sind kindlasti pritsitakse, kuid külastajaile antakse igaks juhuks keebid, et määrdumist ära hoida.
Sündmused