Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

EESTI OTSIB SUPERSTAARI SUPERFINAAL

P 3.6.2018 19:45
Saku Suurhall
11.90 - 74.50
“Eesti suurima talendiotsingusaate “Eesti otsib superstaari” võimas superfinaal toimub esimest korda Saku Suurhallis. Tule ja ela kaasa uue tähe sünnile kohapeal! Suurte muusikanumbritega selgitavad kaks superfinalisti vaatajate abiga just sel õhtul võitja. Lavale astuvad ka kõik ülejäänud finalistid, seega on kindlasti võimalik näha oma lemmikut – Uudo Seppa, Sissi Nylia Benitat, Jessica Marisse Cohenit, Jaagup Tuisku, Marilin Mälku, Hele-Mai Mängelit, Rauno Gutmani, Carlos Ukaredat, Helis Järvepere-Luike ja Anette Maria Rennitit. Kohtunikelauas on Mihkel Raud, Eda-Ines Etti ja Koit Toome, ning õhtut juhib šarmikas Karl-Erik Taukar. Lisaks näevad vaatajad üllatusesinemisi varasemate hooaegade superstaaridelt. Ainult kohapeal on võimalik võita “Eesti otsib superstaari” meeneid finalistide autogrammidega!

Otsesaate reklaamipauside ajal on saalis liikumine lubatud. Tähelepanu – piletite ostmisel on võimalik kasutada 25% soodustust kümnest või enamast inimesest koosneval grupil!”
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
EESTI OTSIB SUPERSTAARI SUPERFINAAL P 3.6.2018 19:45 Saku Suurhall 11.90 - 74.50
Hinnainfo
• Istekoht parteris (parter on tõusuta) 29 € - 49 €
• Istekoht I tasand 19 € - 29 €
• Istekoht II tasand 14 €
• Restoranipilet 74 €. Restoranipiletitele soodustused ei laiene
• Ratastoolikoht 14 €

Grispisoodustus (al 10 inimesest) -25% (Ei laiene restoranipiletitele)
Soodustus õpilastele -10%. Palume kaasa võtta soodustust tõendava dokumendi! (Soodustus ei laiene restoranipiletitele)
NB! Soodustused ei kehti samaaegselt.

Lastele vanuses kuni 2 eluaastat (k.a) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles


Kõikide Saku Suurhallis toimuvate sündmuste piletite hinnad sisaldavad lisatasu 0.90€/ pilet. (Teenustasust saadavat tulu kasutatakse külastajatele suunatud teenuste parendamiseks.)


Lisainfo:
Piletid müügil toimumise päeval kohapeal
Uksed avatakse kell 18:45
ÜLEKANDE ALGUS 20:00
HILINEJAID SAALI EI LUBATA!
Vanusepiirangut ei ole

Ratastoolikohad asuvad sektorite 102 ja 103 taga asuval alal (12 kohta).
Saatja pääseb üritusele tasuta, kuid seda ratastoolis külastajat abistaval eesmärgil. Ratastooli saatjale ei garanteerita istekohta publikualas. Ratastoolipileteid on võimalik osta Piletilevi administratsioonist  info@piletilevi.ee tel: +372 6659534
 
Restoranipileti hind sisaldab pääsu üritusele, istekohta 4-kohalises lauas ja buffet-õhtusööki 30 € vääringus. Kõik lauad restoranis on 4-kohalised ja kõigile piletiostjatele on tagatud võrdselt hea nähtavus lavale. Restoranipiletiga sissepääs majja B1 tähistusega pääslast, kus toimub registreerimine lauda. Pileti maksumus ei sisalda jooke; neid on võimalik igal külastajal oma soovi kohaselt täiendavalt kohapeal juurde osta. Menüü koosneb eel-, pea- ja magusroogade valikust. Valikuga on võimalik tutvuda www.sakusuurhall.ee kodulehel, antud ürituse infos.
Toimumiskoht
Paldiski mnt 104B Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Ruudu Produtsendid OÜ
Koidula 5 Tallinn Harjumaa
6008596
ruut@ruut.com
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas