Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Komöödiashow 'Vashi Pelmeni. Rozkov & Mjasnikov' / 'Ваши Пельмени. Рожков и Мясников'

E 29.4.2019 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
26.40 - 63.40
Show „TEIE PELMEENID“
Vjatšeslav Mjasnikov ja Andrei Rožkov. Parimad palad.


Televaatajad teavad ja armastavad juba ammu duetti: showmees, muusik ja näitleja Vjatšeslav Mjasnikov koos võrratu huumorisaate „KVN“ („Lõbusate ja Leidlike Klubi“) meeskonna „Uurali pelmeenid“ kapteni Andrei Rožkoviga. Tallinna kevadise kontserdi jaoks valmistasid humoristid ette sooloprogrammi, millesse mahtusid nii vanad head kui ka uued etteasted!
Naljakad ja julged, säravad ja ettearvamatud Vjatšeslav Mjasnikov ja Andrei Rožkov, kes on välja kasvanud ühest populaarseimast ja tituleeritumast „KVN-i“ meeskonnast, toovad 2019. aasta kevadel Tallinna oma kõige mahlakamad naljad alates etteastetest, mis on juba saanud nende visiitkaardiks, kuni täiesti uute miniatuurideni.

„Teie pelmeenid“ on eranditult gurmaanidele mõeldud pisike portsjon. Vaatamata sellele keegi nälga ei jää! Vjatšeslav Mjasnikov ning Andrei Rožkov on suutelised ka kahekesi mistahes lõbusa, naerupidamatu ja vahetu huumori näljase seltskonna ära toitma.

Tegemist on siiski alates 2009. aastast kõiki populaarsusrekordeid purustava kuulsa teleshow asutajatega. Kui veel meenutada, et nende meeskond sai „Lõbusate ja Leidlike Klubi“ Kõrgliiga tšempioniks juba 1995. aastal, siis on selge, et Rožkovi ja Mjasnikovi staaž selles naljavaldkonnas on tohutu! Seda enam, et nii soolo- kui ka paarisetteasteid on neil „üle pea“.
Ega asjata ei kutsuta kahe koomiku ühist programmi „Parimateks paladeks“! Te näete selliseid miniatuure, nagu „Poiss-maniakk“, „Vanaemad“, Mjasnikovi lõbusaid laule ja ühiseid muusikalisi etteasteid koos Rožkoviga „Isast“, „Emadest“ ja „Soojast aluspesust“.

Järeldus on ilmselge – tuleb kõik toimetused pooleli jätta ja minna sellele sütitavale huumoriõhtule, kus valitseb imeline õhkkond ja võrratu meeleolu. Ärge parimaid istekohti maha magage!
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Komöödiashow 'Vashi Pelmeni. Rozkov & Mjasnikov' / 'Ваши Пельмени. Рожков и Мясников' E 29.4.2019 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn 26.40 - 63.40
Hinnainfo
18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Vaheaeg 30 minutit
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
21:00 Orienteeruv lõpp


ÜRITUSTE LISAINFO
• Vanusepiirang 6+
• Sündmus toimub vene keeles
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Piletid müügil ka toimumise päeval Solaris Keskuse Piletilevi kassas
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire

Kõikide Alexela Kontserdimajas toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.

Toimumiskoht
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
VIA Concert SIA
Dzenu idela 9-25 RĪGA LV-1021 RĪGA
via.koncert@gmail.com