Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Masha (Maša) ja Karu ametlik jääshow LISAETENDUS / EESTI KEELES

N 21.12.2017 19:00
Saku Suurhall
Suurejooneline Maša & Karu jääshow „Masha & The Bear on Ice“ juba 20. ja 21.detsembril Eestis

Tänavu detsembris teevad Saku Suurhalli jääl enda showetenduse vene multifilmi superstaarid – Maša ja Karu. Ametliku tootjafirma poolt loodud jääetendused toimuvad nii eesti kui vene keeles tõlgituna ning ühendavad endas maailmaklassi teatraalsuse, muusika ja iluuisutamise, tuues laste ette multifilmist tuttavad tegelased ja muinasjutulise keskkonna.

Venemaa juhtiva animatsioonistuudio Animaccord’i poolt 2009. aastal loodud multifilm „Maša ja karu“ eesotsas samanimeliste tegelastega on pälvinud ülemaailmse populaarsuse. Multifilmi uskumatut menu näitab ka äsja Youtube’i keskkonnas ületatud rekordiline kahe miljardi vaatamise piir. Nüüd on tootjad otsustanud sarja väikestele ja suurtele fännidele veelgi lähemale tuua, luues seiklusrikka jääshow „Masha & The Bear on Ice“, mis tänavu teeb enda esimesed ülesasted Euroopa suurimates kontsertpaikades.

Sarnaselt multifilmile pakub Maša ja Karu jääshow fännidele professionaalse ning kaasahaarava elamuse, ühendades endas näitekunsti, muusika, kostüümid ning silmipimestavad iluuisutamisoskused. Eheda atmosfääri loovad muuhulgas tuttav karukoobas ning kuulus kiirabiauto, muinasjutulisust lisavad autentsed animatsioonid, mis kuvatakse suurejoonelisele 138-ruutmeetrisele LED-ekraanile.

Etendused toovad Eestisse professionaalsed uisutajad, muusika ning animatsioonid otse tootjalt. Kohale sõidavad kaheksa veokitäit rekvisiite ning üle 70 meeskonnaliikme. Jäält ei puudu ka kõigile vaatajatele tuntud multifilmitegelased – siilid, jänesed, hundid, karupere... ja loomulikult krutskeid täis Maša.

Jääshow „Masha & The Bear on Ice” on produtseeritud Slovakkias ning litsentseeritud sarja ametliku tootjafirma poolt. Suur osa piletitulust suunatakse multifilmi tootmisesse.

Etendused toimuvad Tallinnas, Saku Suurhallis 20. ja 21. detsembril. Pileteid saab soetada Piletilevist. Hinnad algavad 19 eurost ning sooduspiletid lastele.

Tallinnas toimuva “Masha & The Bear on Ice” jääshow ametlik kodulehekülg:
www.mashakaru.ee
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Masha (Maša) ja Karu ametlik jääshow LISAETENDUS / EESTI KEELES N 21.12.2017 19:00 Saku Suurhall 19.00 - 69.90
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Eestikeelne etendus!

• Lapsepilet 3- 15a (k.a) lapsele 19 € - 25 €. Istekoht II tasand 29 € - 35 € (vastavalt asukohale).
• Lapsepilet 3-15a (k.a) lapsele 35 €. Istekoht I tasand 49 € - 59 € (vastavalt asukohale).
VIP pilet 69 €, VIP lapsepilet 49 €
VIP kohad asuvad jääga samal tasapinnal. See on kõige vahetum kogemus etenduse nautimiseks ja osatäitjatega suhtlemiseks. Külastajatele on etenduse nautimiseks pehme kattega toolid. Istekohtade all on vaipkate. Vaipkattelt jääle minek on rangelt keelatud. Palume lapsevanematel olla tähelepanelik ja hoida hoolikalt oma lapsi jääle minemast. Tähelepanu: Jääkate on libe ja ei ole mõeldud ilma uiskudeta liikumiseks.

• Ratastoolikoht 29 €

Vanusepiirangut ei ole.

Kuni 2 aastased (k.a) saavad etendusele tasuta, kui istuvad süles. Üks laps vanema süles.
Piletid müügil toimumise päeval kohapeal alates kell 18:00
Uksed avatakse kell 18:00, algus kell 19:00
Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud

Kõikide Saku Suurhallis toimuvate sündmuste piletite hinnad sisaldavad lisatasu 0.90€/ pilet. (Teenustasust saadavat tulu kasutatakse külastajatele suunatud teenuste parendamiseks.)


LISAINFO:
Ratastoolikohad
asuvad sektorite 102 ja 103 taga asuval alal (12 kohta).
Saatja pääseb üritusele tasuta, kuid seda ratastoolis külastajat abistaval eesmärgil. Ratastooli saatjale ei garanteerita istekohta publikualas. Ratastoolipileteid on võimalik osta Piletilevi administratsioonist  info@piletilevi.ee tel: +372 6659534.
Sissepääs ratastooliga: Saku Suurhalli B1 pääslast

Toimumiskoht
Paldiski mnt 104B Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Monster Music OÜ
Pärnu mnt 28 Tallinn Harjumaa
+372 56708010
info@monstermusic.ee