Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Walking With Dinosaurs - The Arena Spectacular

K 3.10.2018 19:00
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Maailma suurim dinosauruste show tuleb sügisel Lätti

Kõige suurejoonelisem kogupere vaatemäng "Walking with Dinosaurs" (“Jalutuskäik Dinosaurustega”) etendub 1. ja 2. oktoobril Arena Rigal. Tipptehnoloogia abil juhitavad 15 reaalsuuruses dinosaurust jutustavad vaatajatele nende suurimate Maal elanud roomajate dramaatilise loo.

20 miljonit dollarit maksvasse showsse on kätketud nii metsikuima kiskja Tyrannosaurus Rexi jahisaaga, kui suurima eales maal ringi käinud looma - Brachiosauruse lugu. Kogu showd toetab võimas video, heli ja valguspark.

"Walking with Dinosaurs" (eesti k. “Jalutuskäik Dinosaurustega”) on oma maailmaturnee käigus külastanud üheksa aastat tagasi nii Eestit kui Lätit ning jättis toona kustumatu mulje nii lastele kui täiskasvanutele. Erakordse populaarsuse tõttu olid nii Saku Suurhallis kui ka Riga Arenal kõik etendused välja müüdud. Eestis on see tõenäoliselt siiani kõigi aegade kõige edukam siseoludes toimunud show üldse.

Ratastele pandud kõrgtehnoloogiline "Walking with Dinosaurs" loodi väga paljude auhindadega pärjatud samanimelise BBC dokumentaalfilmide sarja järgi. Arena showd on näinud juba üle üheksa miljoni inimese rohkem kui 250 linnas üle maailma. Turneede käigus on antud enam kui 2000 etendust täissaalidele.

""Walking with Dinosaurs" on erakordne ajalooline ja hariv retk läbi maailma evolutsiooni: etendus viib vaatajad toonaste kliimatingimuste ning ookenide ja kontinentide tekke juurde. Showle annavad tooni Suure Komeedi kokkupõrge Maaga, vulkaanide pursked ja muu olustik, mis dinosauruste elu saatis. Show näitab kogu oma emotsionaalsuses roomajate igapäevaelu ja võitlusi.

Insenerid on loonud spetsiaalsed tehnilised lahendused sellele etendusele. Kõik loomade liigutused ja häälitsused on juhitavad läbi arvutite enam kui 150 inimese poolt. Show produtsent on "Chicago" looja ja “The Hobbit” kunstiline juht Scott Faris ja "The Lion, the Witch and The Wardrobe" produktsiooni looja William May ning disainijuht Sonny Tilder, kes seisab ka "The Star Wars - The Revenge of the Sith" ja "Peter Pan" filmide taga.

Piletid Läti etendustele on müügis nii Bilesu Servissis kui ka Piletilevis. "Walking with Dinosaurs" suur Euroopa tuur algab juulis Inglismaalt ja läbib kahe aasta jooksul pea kõiki Euroopa riike. Eestit etendus seekord kahjuks ei külasta.

Lisainfo:
www.dinosaurlive.com
www.dinozauri2018.lv 
FB: www.facebook.com/pastaigaardinozauriem/

e-mail: info@balticmusicgroup.com

Sündmuse koduleht: http://www.dinozauri2018.lv

Sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti