logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Tall Ships Races esitleb: Lahesõit purjelaevaga Alexandra (Pascual Flores asendus)

Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Hispaania laeval Pascal Floresel on tehniline rike, siis kahjuks laev Tallinnasse Tall Ships Races’ile ei jõua. Korraldaja asendab „Tall Ships Races esitleb: Lahesõit purjelaevaga Pascual Flores“ laevasõidud Soome laeva Alexandra sõitudega.
 
Alexandra väljub Kalarannast Kalasadama ujuvkailt. Kõik ostetud piletid jäävad kehtima samaks kuupäevaks ja kellaajaks Alexandra lahesõidule.
Juhul, kui see Sulle ei sobi, siis saad enda pileti tagastada kuni 11.07. Enda piletite tagasiostusoovist kirjuta meile: tagasiost@piletilevi.ee. Kirja sisus märkida enda E-pileti tellimuse number.  Raha piletite eest kantakse piletiostja arveldusarvele 10 tööpäeva jooksul.
 
Tall Ships Races esitleb: Lahesõit purjelaevaga Alexandra
 
Alexandra on Soomest Porvoo saarestikust pärit jaht, mis ehitati aastatel 1997-2003. Purjelaev on koopia samanimelisest laevast, mis ehitati Reimari laevatehases Strömforsis 1887. aastal.
Alexandra on hoolikalt ehitatud vastavalt tema mudelile ja sõidab nii purjede kui ka mootori abil. Laev on paljudele Soome lahe piirkonnas tuttav vaatepilt. Ta on külastanud Tallinna, Mariehamni, Helsingit ja mitmeid väiksemaid sadamaid Ahvenamaal. Kus iganes ta on ankrus, tekitab ta huvi ja imetlust. Alexandra näeb välja vanaaegne, kuid on varustatud kaasaegse navigatsioonitehnoloogia ja muu varustusega.
 
Tall Ships Races’i ajal on Alexandra Kalarannas Kalasadamas.
 
Meresõidu meelespea:
Tule kohale 15 varem.
Riietu vastavalt ilmale, võta igaks juhuks kaasa vihmakeep või veekindel jakk.
Purjelaevadel ei ole reeglina lubatud kontsakingad, palutakse tulla heleda tallaga jalanõudega.
Sooduspilet kehtib lapsele vanuses 2-6 aastat ning erivajadusega inimese saatjale, kes on koos pileti soetanud erivajadusega inimesega (vajalik puudega isiku kaart).
Alla 2-aastane laps lahesõidule ei pääse, kuna laeval pole sobivaid päästeveste.
Laeva väljumise otsustab laeva kapten.
 

Festivali üritused

Üritusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti