Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kontsert Trio Titoks

N 7.2.2019 19:00
Paide Muusika- ja Teatrimaja
8.50 - 10.50
Jaanis Kill – kitarr

Kristjan Rudanovski – viiul

Robert Nõmmann – kontrabass

Jazzkavas: D. Reihardt, R. Valgre, S. Grappelli jt

Titoks – see on Eesti esimene gypsy-jazz trio!

Virtuoosne ja detailideni lihvitud, emotsionaalne ja meeleolukas kollektiiv sööbib mällu kõigile, kes kasvõi korra on sattunud seda kuulama. Titoks koosneb kolmest sõbrast, noorest, aga juba üsna staažikast muusikust, kes tänu aastatepikkusele koosmängule on saavutanud ideaalse harmoonia nii mõtetes kui ka heliilmas.

Trio toob publikuni Django Reinhardti parimad palad, Raimond Valgre unustamatud meloodiad ning klassikamaailma ilusaimad kompositsioonid, seda kõike muidugi gypsy-jazzi võtmes. Titoksi improvisatsiooniline kahekõne ja virtuoossus tekitavad kuulajais emotsioone, mida on raske unustada. Eestimaises novembrikaamoses on selline muusika parim laadija tassikese tee või klaasikese veini kõrvale.

“Ühest tavalisest taustakeikast sündis bänd, mida pole veel nähtud. Titoks – esimene gypsy-jazz trio Eestis. Oma esimese Titoksi kontserdi andsime 2016. aastal IDeeJazz festivalil. Sellest ajast saati oleme unistanud, et Eestit tuntaks riigina, kus mängitakse ja kuulatakse gypsy-jazzi samasuguse kirega nagu näiteks Soomes ja Hollandiski. Meie eeskujudeks on Raimond Valgre, Bireli Lagrene ning loomulikult legendaarsed Django Reinhardt ja Stephane Grappelli.” — Titoks
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Kontsert Trio Titoks N 7.2.2019 19:00 Paide Muusika- ja Teatrimaja 8.50 - 10.50
Sündmuse korraldaja
Paide Muusika- ja Teatrimaja
Pärnu 18 Paide 72712 Järvamaa
3849130
info@pamt.ee
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas