logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Tervislik toitumine töökohal

T 7.3.2023 10:00
Online-koolitus

Muutke enda töökeskkond meeldivaks paigaks, nii et töötajatel on aeg-ajalt põhjust rõõmust hüpata! Suure osa elust veedame töötades, mistõttu on elutähtis, et töökeskkond oleks tervist ja heaolu toetav. Mida raskem on füüsiline või vaimne töö, seda enam tuleb tähelepanu pöörata tasakaalustamisele. Paljud töötajad teevad tööd oluliselt rohkem, kui nende lepinguline tööaeg seda nõuab, kuid töökoha säilitamise nimel on nad valmis riskima tervisega ja võtma töö jaoks lisaaega pere arvelt. Vähim mida tööandja saab vastu pakkuda on töökeskkonnas tervise ja heaolu väärtustamine, selle strateegiline arendamine ning süsteemne panustamine.

Tervist ja heaolu edendavate meetmete rakendamine ettevõttes peab olema prioriteet, sest kui tööandaja märkab ja sekkub varakult töötajate tervisega seotud probleemidesse, siis ennetab see töötaja läbipõlemist ning töölt puudumist, mis omakorda mõjutab positiivselt töö produktiivsust ning ettevõtte tulemusi. Lisaks sellele on hea vaimse ja füüsilise tervisega töötajad oma töös edukamad ja elus õnnelikumad.

Koolituse viib läbi arst, psühholoog ning funktsionaalse toitumise terapeut Annely Soots, kes tegeleb igapäevaselt toitumisnõustajate ja -terapeutidele väljaõppega Tervisekoolis ning pakub individuaalset toitumisteraapiat. Ta on ka kõrgkooliõpiku "Gerontoloogia" eakate toitumise peatüki autor.

Koolituspäeva eesmärk on anda ülevaade tervislikust toitumisest, keha toitainete vajadusest ning toitumise regulaarsuse tähtsusest.  Osaleja saab erinevaid praktilisi näpunäiteid, mida oma igapäevaellu rakendada.

  • Tervisliku toitumise tähtsus, meie keha vajab funktsioneerimiseks toitaineid ning oluline on toitainete tasakaal
  • Toitumise regulaarsuse olulisus
  • Mida toob kaasa nälgimine, söögikordade vahele jätmine, nende asemel kohvi joomine või liigne magusate näkside, kiirtoidu tarbimine?
  • Kuidas kiirel tööpäeval tervislikult toituda?
  • Erinevate söögikordade näiteid - igapäevamenüü tervislikumaks muutmise võimalused
  • Mida võtta tööl vahepaladeks, mida süüa lõunasöögiks?

Ürituse koduleht: https://eestikonverentsikeskus.ee/event/arenguprogramm-tookeskkonna-heaolu-spetsialist/

Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Tervislik toitumine töökohal T 7.3.2023 10:00 Online-koolitus 204.00
Üritus Tervislik toitumine töökohal
Kuupäev / Kell T 7.3.2023 10:00
Toimumiskoht Online-koolitus
Hind 204.00
Hinnainfo
Online-koolituse hind 202.80€
Koolitusel osalemise link saadetakse e-mailile päev enne toimumist!
Peale online-koolituse toimumist saadetakse järelvaatamise link, mis on aktiivne 14 päeva.
Oodatud on personalijuhid ja -spetsialistid, töökeskkonnaspetsialistid – ja volinikud, ettevõtte heaolu spetsialistid, töötervishoiu ja tööohutuse spetsialistid, väikeettevõtete juhid, ametiühingute esindajad ja töötajate usaldusisikud, asutuste meditsiinitöötajad (koolid, lasteaiad jne) ning kõik need, kes vastutavad organisatsioonis töötajate (vaimse) tervise hoidmise ja edendamise eest. Lisaks need, kes soovivad spetsialiseeruda uuele või täiendavale ametile ja kõik teemast huvitunud.
Õppe kestvus 5 AT
Ajakava:
09:50 - 10:00 Kogunemine veebikeskkonda
10:00 - 14:30 Online-koolitus
 
Kui soovite tasuda arve alusel, palun saatke e-mail info@eestikonverentsikeskus.ee
Toimumiskoht
Ürituse korraldaja
Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus OÜ
Keemia 4 / Endla 69 Tallinn 10616 Harjumaa
60 80 848
info@eestikonverentsikeskus.ee
reg.nr: 12005971
Üritus Tervislik toitumine töökohal
Kuupäev / Kell T 7.3.2023 10:00
Toimumiskoht Online-koolitus
Hind 204.00
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Tervise ja heaolu edendamine töökohal Tervise ja heaolu edendamine töökohal Online-koolitus, Eesti 204.00
Osta pilet Töökeskkonna vaimse tervise ja heaolu spetsialisti arenguprogramm 20.01 - 21.03.2023 Töökeskkonna vaimse tervise ja heaolu spetsialisti arenguprogramm 20.01 - 21.03.2023 - Online-koolitus, Eesti 204.00
Osta pilet Kuidas luua enda ümber ka ennast inspireeriv ning arendav töökultuur? Kuidas luua enda ümber ka ennast inspireeriv ning arendav töökultuur? Online-koolitus, Eesti 204.00
Osta pilet Tööheaolu hübriid- ja kaugtöö meeskondades Tööheaolu hübriid- ja kaugtöö meeskondades Online-koolitus, Eesti 204.00
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti