logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Kuidas anda esmaabi sõja- ja kriisipiirkonnas?

K 7.6.2023 09:30
Online-koolitus

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Julgeolekuolukord Euroopas on muutunud äärmiselt pingeliseks ja sellest tulenevalt tekib suurem vajadus rääkida esmaabist ja selle eripärast lahingvigastuste korral. Koolitusel käsitletakse levinumaid lahingvigastusi ning tutvustatakse esmaabivahendeid, mida kasutatakse raskete vigastuste korral ning mis ei eelda meditsiinilist haridust.

Koolituse teisel poolel keskendutakse sellele, kuidas saab end kaitsta keemia- või tuumarünnaku ohu korral. Antakse ülevaade teadaolevatest keemiarelvadest ja nende toimest. Keemia- ja tuumarünnaku hirm on suur, kui inimeste teadmised nendest relvaliikidest on puudulikud. Koolitusel osalemine pakub teadmisi kuidas kaitsta end, oma pere, sõpru ja kolleege vastava ohu korral, andes seeläbi kindlustunnet.

Eelmisel koolitusel osalenute tagasiside:

● “Suurepärane ja asjakohane koolitus. Elades piirkonnas, kus asub mitu potentsiaalselt ohtlikku ettevõtet, koolitusel saadud teadmised on väga kasulikud kriisiks valmisoleku mõttes.” 
● “Absoluutset parim koolitaja, keda olen kuulanud! Sisutihe, huvitav ja aja- ning asjakohaste näidetega ilmekustatud esinemine. Olles mittemeedik, suudeti teema ka mulle selgelt ning arusaadavalt edasi anda. Veel nii, et suudan seda edaspidi elus rakendada. Ääretult põnev! Kindlasti tahan hr Panjuškini koolitustel edaspidigi osaleda.”
● “Tere. Supper hea koolitus, koolitaja. Väga vajalik, põhjalik, selge, näidetega selgitused. Väga väga rahul. Aitäh!”
●  “Väga hästi tehtud koolitus, võtsin sellest kaasa palju uut ja kasulikku ning kindasti soovitan selles osaleda kõigil, keda teema kõnetab. Aitäh! :))”

Koolituse eesmärk on anda osalejatele vajalikud teadmised ning praktilised oskused, kuidas osutada kannatanule esmaabi ning kuidas ette valmistuda ja tegutseda mittestandardses ekstreemolukorras, sh sõja ning võimaliku keemia- või tuumarünnaku korral.

Koolituse läbinu teab, millised on võimalikud vigastused sõjapiirkonnas (k.a. keemia- või tuumarünnaku korral) ning oskab rakendada ennetusmeetmeid ja vajadusel pakkuda esmaabi.

Koolituse viib läbi Nikita Panjuškin, kellel lisaks 8-aastasele töökogemusele kiirabis lisandub mitmeaastane Kaitseväe kogemus Eestis ja välismissioonil ning õde-õpetaja ametikohal Kaitseväe Akadeemia Sõja- ja katastroofimeditsiinikeskuses. Ta on viinud läbi sõjameditsiinialast väljaõpet nii tervishoiutöötajatele kui ka Kaitseväe meedikutele. Hetkel töötab ta Sotsiaalministeeriumis nõunikuna, kus arendab tervishoiusüsteemi valmisolekut kriisideks ning lisaks täiendab oma teadmisi Sisekaitseakadeemia Sisejulgeoleku instituudis kriisireguleerimise valdkonnas.

Peale online-koolituse toimumist saadame järelvaatamise lingi, mis on aktiivne 14 päeva.

Ürituse koduleht: https://eestikonverentsikeskus.ee/event/koolitus-esmaabi/

Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Kuidas anda esmaabi sõja- ja kriisipiirkonnas? K 7.6.2023 09:30 Online-koolitus 180.00
Üritus Kuidas anda esmaabi sõja- ja kriisipiirkonnas?
Kuupäev / Kell K 7.6.2023 09:30
Toimumiskoht Online-koolitus
Hind 180.00
Hinnainfo
Online-koolituse hind 178.80€
Koolitusel osalemise link saadetakse e-mailile päev enne toimumist!
Peale online-koolituse toimumist saadetakse järelvaatamise link, mis on aktiivne 14 päeva.
Oodatud on ettevõtete ja asutuste esmaabiandjad ning kõik teemast huvitunud.
Õppe kestvus 5 AT
Ajakava:
09:20 - 09:30 Kogunemine veebikeskkonda
09:30 - 13:45 Online-koolitus
 
Kui soovite tasuda arve alusel, palun saatke e-mail info@eestikonverentsikeskus.ee
Toimumiskoht
Ürituse korraldaja
Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus OÜ
Keemia 4 / Endla 69 Tallinn 10616 Harjumaa
60 80 848
info@eestikonverentsikeskus.ee
reg.nr: 12005971
Üritus Kuidas anda esmaabi sõja- ja kriisipiirkonnas?
Kuupäev / Kell K 7.6.2023 09:30
Toimumiskoht Online-koolitus
Hind 180.00
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Digidokumentide turvalisus. Eriliigiliste isikuandmete kaitse tervishoiuasutustes Digidokumentide turvalisus. Eriliigiliste isikuandmete kaitse tervishoiuasutustes Online-koolitus
Osta pilet Negatiivse sõnumi oskuslik edastamine ning kuidas mõista keerulise iseloomuga inimesi? Negatiivse sõnumi oskuslik edastamine ning kuidas mõista keerulise iseloomuga inimesi? Online-koolitus
Osta pilet LinkedIn müügikoolitus: Praktilised soovitused hästitoimiva konto loomiseks ning müügitöö tegemiseks LinkedIn müügikoolitus: Praktilised soovitused hästitoimiva konto loomiseks ning müügitöö tegemiseks Online-koolitus
Osta pilet Andmeanalüütiku arenguprogramm 17.08.2023 - 24.10.2023 Andmeanalüütiku arenguprogramm 17.08.2023 - 24.10.2023 - Online-koolitus
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti