Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Minu vanaisa oli kirsipuu / Мой дедушка был вишней

P 12.5.2019 16:00
Vaba Lava Narva teatrikeskus
9.50 - 12.50

„Mu vanaisa oli kirsipuu“

 

Ivan Patšini lavastus on välja kasvanud eskiisist „BTK-LAB — Ruslan Kudašovi juhendamisel töötav noorte lavastajate laboratoorium”. Aluspõhjaks on võetud Angela Nanetti teos „Mu vanaisa oli kirsipuu“, mis kuulub Müncheni rahvusvahelise noorteraamatukogu poolt koostatavasse nimekirja „Valged varesed“, kuhu on koondatud tähelepanuväärsemad lasteraamatud. Teos on pälvinud mitu Itaalia, Saksamaa ja Prantsusmaa kirjanduspreemiat.

„Mu vanaisa oli kirsipuu“ — see on teater, mis on inspireeritud peenest irooniast, tõepärasusest ja lüürilisusest,  päikesepaistelise ja kärarikka Itaalia värvidest, meenutustest lapsepõlvest ning unistustest tulevikust.

Loo peategelane – poiss nimega Tonino – õpib mõistma täiskasvanute maailma: pöörab tähelepanu elu pisiasjadele, tunneb rõõmu maitset ning mäletab kuivõrd sügav võib olla kurbus. Vanaisa Ottaviano juures õpib ta aga jääma lapseks, olema avameelne ja kompromissitu, võtma elu sellisena nagu see on. Ta õpib ilma kartuseta rääkima surmast ning uskuma, et oleme võimelised asju muutma.

 

Ivan Patšin, lavastaja: „Igaüks meist on oma elus kokku puutunud inimesega, kes õpetas meid maailma teistmoodi nägema, õpetas kuulama „kirsipuud“. Tähtis on mitte kaotada endas kunstnikku, mitte väärtustada maailma läbi hinnasiltide… Soovime jutustada loo imelisest Vanaisast, imelisest poisist, imelisest Itaalia perekonnast. Lugu on täis huumorit ja valu üheaegselt“.

Lavastaja - Ivan Patšin

Instseneering - Jelizaveta Spivakovskaja

Valguskunstnik - Anastassia Kuznetsova

Kunstnik - Jevgenia Isajeva

Videokunstnik - Darja Zaitseva

 

Sobilik alates vanusest: 9 a.

 

Osades: Anastassia Gritsai, Nadežda Moškina, Sergei Bespalov/Roman Dadajev, Mihhail Ložkin, Jekaterina Ložkina-Belevitš, Aless Snopkovski, Irina Krivtšenok, Ivan Solntsev


 

Sündmuse koduleht: https://narva.vabalava.ee/programm/mu-vanaisa-oli-kirsipuu/

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Minu vanaisa oli kirsipuu / Мой дедушка был вишней P 12.5.2019 16:00 Vaba Lava Narva teatrikeskus 9.50 - 12.50
Hinnainfo

 

Toimumiskoht
Linda 2, Narva Narva Eesti
Sündmuse korraldaja
Vaba Lava SA
Telliskivi 60a, C1 Tallinn 10412 Harju
5176006
info@vabalava.ee