Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

RAINER ILDI DEBÜÜTALBUMI ESITLUSKONTSERT

K 17.10.2018 21:00
Erinevate Tubade Klubi, Tallinn
RAINER ILDI DEBÜÜTALBUMI ESITLUSKONTSERT

Rainer Ild on Noortebänd 2017 võidust tuule tiibadesse saanud duo, kuhu kuuluvad ansambli nimiliige Rainer Ild ja trummar Sven Seinpere. Noored kasutavad laval kirevaid vokaalefekte ning žongleerivad erinevate instrumentide vahel.

Peale aastast tegutsemist on 17. oktoobriks valmis debüütalbum „Longero and Cheap Chips“, mille väljatulekut tähistatakse samal õhtul kontsertpaigas Erinevate Tubade Klubi. Kui lugude autoriteks on peamiselt Rainer ja Sven isiklikult, siis albumi miksis aasta miksija tiitliga pärjatud Bert Prikenfeld.

Humoorikate vimkade poolest tuntud Rainer Ild on oma lühikese tegutsemisaja jooksul jõudnud nii Eesti Muusika Auhindade kui Kuldmuna gala, Intsikurmu, Õllesummeri ning mitmete teiste festivalide lavadele. Tegemist on artistiga, kelle lavaline show ning teatraalsus on tähelepanu saanud nii meedias kui ka fännide südames, seega soovitame nende live'i oma silmaga näha. Peale kontserti annavad Rainer ja Sven kindlasti meelsasti värsketele albumitele autogramme.

NB! Kuna peopaiga kodukord näeb ette välisjalatsite garderoobi valvsa pilgu alla jätmist, siis kuulutame ametlikult välja SOKIPEO – kui sul pole piisavalt kelmikat sokki, siis kohapeal saab soetada spetsiaalselt selleks õhtuks loodud Rainer Ildi bändisokid! Kui varbad külmetama hakkavad, on majas olemas ka hunnik susse ning soovi korral võib kasutada isiklikke vahetusjalanõusid.
Meeleolu loomiseks saad käima panna poiste värskeima singli „You Find Me Cute“: https://www.youtube.com/watch?v=Nf9COkwY3So

NB! VANUSEPIIRANGUTA!
Uksed: 20.30
Live: 21.00, u 1h

Täname: Kiitos vodka, Fentimans, Balsnack, Suva

Lisainfo: sandra@fullhouseagency.com või +372 5 22 77 00
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
RAINER ILDI DEBÜÜTALBUMI ESITLUSKONTSERT K 17.10.2018 21:00 Erinevate Tubade Klubi, Tallinn
Hinnainfo
Pilet eelmüügis 7 €, kohapeal hind kallim

Lastele vanuses kuni 12 eluaastat (k.a.) on sissepääs tasuta
Erivajadustega klient ja tema saatja pääseb üritusele tasuta

Ratastooliga tulijad aidatakse sisse peauksest

Sissepääs alates 20:30
Ürituse kestus on 2 tundi
Sündmuse korraldaja
Labtek OÜ
Kuuse talu Laabi küla, Harku vald 76902 Harjumaa
56253353
sven.seinpere@gmail.com