Bonobo - Fragments Tour 2022

K 14.12.2022 20:00
Noblessneri Valukoda, Tallinn

Elektroonilise muusika staar Bonobo esineb Tallinnas juba selle aasta lõpus

Head uudised jätkuvad! Kontsertagentuur 8 Days A Week, kes korraldas maikuus Tallinnas eduka JUNGLE kontserdi ning toob 9. juunil väljamüüdud kontserdi raames Eesti pealinna Michael Kiwanuka, annab teada, et 14. detsembril 2022 astub Tallinnas Noblessneri valukojas üles Briti muusik ja produtsent, viiekordne Grammy nominent Bonobo. Soodsamate piletite eelmüük algab juba sellel reedel, 10. juunil kell 10:00 Piletilevi keskkonnas.

Kiirematel on võimalus osta soodsamad piletid veelgi varem, täpsemalt 10. juuni hommikuni on võimalik endale soetada sooduskoodiga kontserdipiletid, mis on saadaval 8 Days A Week agentuuri Facebooki lehel. Sooduskoodi saamiseks mine 8 Days a Week (www.8dw.lt) Facebooki lehele ning kirjuta neile sõnumitesse. Tegutse kiiresti ning valmistu Bonobo kontserdiks!

Bonobo, kelle päris nimi on Simon Green, on esinenud alates 1999. aastast. Tänaseks on ta välja andnud 7 albumit, mitmeid EP-sid, singleid, välja müünud prestiižeid kontsertpaiku ning on teinud koostööd erinevate tuntud bändidega: Gorillaz, London Grammar, Michael Kiwanuka, Erykah Badu, Joji, Jamila Woods, Bajka, Jordan Rakei ja Rhye.

Kaks kümnendit on teinud Bonobost tõelise legendi. Kriitikute sõnul on Bonobol olnud alati võime anda elujõudu elektroonilisse muusikasse. Pitchfork nimetas teda “aeglase tempoga elektroonilise muusika võtmefiguuriks”.

Tema viimane kauamängiv Fragments valmis pandeemia ajal ning on seniajani kõige emotsionaalsem ja intensiivsem album, mida Bonobo on teinud. Kui eelmised albumid olid inspireeritud inimestest ja reisimisest, siis see konkreetne album sündis pandeemia ajal üksinda olemisest. Eks kõigepealt koosneski album ainult pisikestest fragmentidest ja ideedest, mis hiljem viis albumi loovuse puhangu kokkusulamiseni. Kogu Ameerika loodus, eriti Death Valley ehk surmaorg, olid suurimaks impulsiks uue loomingu valmistamisel.

Bonobole ei meeldi nostalgia - ta elab praeguses hetkes. Seetõttu otsustas ta teha lootust andva albumi, millel on ka ruumi kurbusele ning uue elu algusele. “Fragmendid on sisemise võitluse ja isolatsiooni kõla, nii isiklikust kui ka laiemast perspektiivist. See on see heli, mille saatel me kõik tuleme kokku pärast pandeemiat. See on meeldetuletus sellest, kuidas lootus sünnib kurbusest ja üksindusest”, ütleb Bonobo.

Tema live kontsert ei ole lihtsalt elektrooniline kontsert. Kahe tunni jooksul seikleb ta koos vägeva bändiga, mille koosseisus on tromboonid, keelpillid, süntesaatorid ning mitmed teised instrumendid, mis annavad muusikale veelgi rohkem elu sisse. Ta on imeline näide sellest, kuidas üks artist on võimeline kasvama ja arenema - alustades kõigepealt minimalistliku muusikaga, lisades iga albumiga rohkem ja rohkem elemente, mis teevad kõrvale pai. Juba ainuüksi The North Borders tuuri raames toimub 175 esinemist ning järgmise 18 kuu jooksul tuleb Bonobot vaatama enam kui 2 miljonit kuulajat.

Bonobo elektroonilist muusikat armastavad isegi need, kes selle sarnast muusikat tavaliselt ei kuula. Tema muusika on igaühele, kes soovib hellust ja muusikalist emabamist. See on muusika mille saatel armutakse, leitakse lootust ning ühildutakse teiste inimestega.

Elektroonika ikoon naaseb Tallinnasse 14. detsembril. Ta on artist, keda võib mitu korda vaatamas käia ning iga kord avastada midagi uut. Tänaseks on kindel, et ta toob endaga kaasa suure tiimi, kes loovad maagiat nii lava peal kui lava taga. On tunne, et sellest tuleb üks kõige kaunim kontsert, mida Eestimaa talv on senini näinud.


Bonobo KEXP’is
https://youtu.be/dRrlo5Retng

Artisti sotsiaalmeedia:
Veebileht: https://bonobomusic.com/
FB: https://www.facebook.com/bonoboofficial/
Twitter: https://twitter.com/si_bonobo
Instagram: https://www.instagram.com/si_bonobo/
YouTube: https://www.youtube.com/user/BonoboVids
TikTok: https://www.tiktok.com/@bonoboofficial

Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Bonobo - Fragments Tour 2022 K 14.12.2022 20:00 Noblessneri Valukoda, Tallinn 45.70
Üritus Bonobo - Fragments Tour 2022
Kuupäev / Kell K 14.12.2022 20:00
Toimumiskoht Noblessneri Valukoda, Tallinn
Hind 45.70
Hinnainfo

Piletihinnad vahemikus 39,50 € - 49,50 €, kiireimatele soodsam!

Ostmisel vali enne soodsam hind, kallim hind ei sisalda lisaväärtusi
 
Sissepääs alates 19:00
Kestus ca 3h, ühe vaheajaga
 
Soovitatav vanus 18+
Lastele vanuses kuni 5a (k.a) sissepääs tasuta koos täiskasvanud saatjaga
Alla 18a pääsevad üritusele vaid koos täiskavanud saatjaga
Toimumiskoht
Noblessneri Valukoda, Tallinn
Peetri 10 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Ürituse korraldaja
8 Days A Week Agency, UAB
Islandijos str. 6 Vilnius Vilnius
tickets@8dw.lt
reg.nr: 65555553
Üritus Bonobo - Fragments Tour 2022
Kuupäev / Kell K 14.12.2022 20:00
Toimumiskoht Noblessneri Valukoda, Tallinn
Hind 45.70
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti