logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Cradle of Filth - Necromantic Fantasies - Beyond the Pale 2024 e.h.

T 20.2.2024 18:30
Helitehas
39.90 - 54.90
20. veebruaril annab Tallinnas Helitehases kontserdi Briti metal-legend Cradle of Filth. Bändi eestvedaja Dani Filthi poolt orkestreeritava süngelt lüürilise riituse juhatab sisse Ameerika hinnatud muusik Wednesday 13, kes esitab uute lavapartneritega oma endise bändi Murderdolls lugusid. Boonusena astub lavale kosmilisi ekstreemsusi kummardav Sick N' Beautiful Itaaliast.
 
Tänaseks rohkem kui kolme aastakümne eest Suffolki krahvkonna põrgulikust põuest tõusnud ja end kuulsuse tippu töötanud Cradle of Filth on vaieldamatult üks metal-maailma hiiglasi. Dani Filthi juhitud bänd on ületanud fännide ootusi järjepidevalt, viies kuulajad ekslema sügavale nii gooti süngusesse kui ka okultistlikku maailma. Tänu oma kultiveeritud mainele ja ainulaadsele loomingulisele jõule on Cradle of Filth tuntud kui raskemuusikamaailma kõige brutaalsemalt mässumeelsem live-bänd.
 
Bändi lüürilised teemad ja kujundid on tugevalt mõjutatud gooti kirjandusest, luulest, mütoloogiast ja õudusfilmidest. Bändi koosseisu kuuluvad asutajaliige, vokalist Dani Filth, trummar Martin 'Marthus' Škaroupka, bassist Daniel Firth, kitarristid Marek 'Ashok' Šmerda ja Donny Burbage ning klahvpillimängija Zoe Marie Federoff. Nende loomingut on läbi aastakümnete iseloomustatud kui black-metalist arenenud sulam gooti-metalist, sümfoonilisest metalist ja teistest metal-žanritest.
 
 
Alates varajastest teostest nagu 1992. aasta debüüt "The Principle Of Evil Made Flesh" kuni ekspansiivsemate ja teatraalsemate klassikuteni nagu "Cruelty And The Beast" ja "Midian", trotsis Cradle of Filth trende ja ehitas üles omapärase, räpaselt suursugususe maailma, muutudes selle käigus üheks Ühendkuningriigi kõige tähelepanuväärsemaks metalbändiks. Sellest ajast peale on nad tuuritanud lugematuid kordi mööda maailma, kogudes nii üha laienevalt rahvusvaheliselt fännibaasilt tunnustust. 
 
2015. aasta plaat "Hammer Of The Witches" tõstis bändi uutesse kõrgustesse - Cradle of Filth muutus kogu maailmas nõutumaks kui kunagi varem. 2017. aasta "Cryptoriana - The Seductiveness Of Decay" kordas seda veelgi plahvatuslikumalt. 
 
Kokku on Cradle of Filth välja andnud 13 stuudioalbumit. Bändi 2021. aastal ilmunud ja ühtlasi seni nende värskeim album "Existence Is Futile" on järjekordne monumentaalne teekond läbi pimeduse: julge, vapper, metsikult fantaasiarikas ja põrgulikult raske - ideaalne album keerulisteks aegadeks. Nagu Dani ise on soovitanud: "Ole nagu viirus! Muteeru ja ela edasi!".
 
Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Cradle of Filth - Necromantic Fantasies - Beyond the Pale 2024 e.h. T 20.2.2024 18:30 Helitehas 39.90 - 54.90
Üritus Cradle of Filth - Necromantic Fantasies - Beyond the Pale 2024 e.h.
Kuupäev / Kell T 20.2.2024 18:30
Toimumiskoht Helitehas
Hind 39.90 - 54.90
Hinnainfo
Early Bird 38.40 €
Regular Bird 43.40 €
Kallim hind ei sisalda lisaväärtusi
 
VIP pilet 53.40 €*
 
*VIP-pileti ostjale on tagatud eraldi sissepääs koos eraldi garderoobi, rõdude, baaride ja WC-ga.
 
AJAKAVA:
18:00 uksed
 
Vanusepiirang 6+
Kuni 10-aastastele on kuulmist kaitsvad kõrvaklapid rangelt soovituslikud
Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet
 
Ratastooli- ja saatjapileteid puudutavate küsimustega palume kirjutada aadressil info@piletilevi.ee. 

Korraldaja koduleht: www.livenation.ee
 
Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
Toimumiskoht
Helitehas
Madara 22A Eesti
Ürituse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Staapli 4-33 Tallinn 10415 Harju
+372 615 0051/ info@livenation.ee
reg.nr: 10676276
Üritus Cradle of Filth - Necromantic Fantasies - Beyond the Pale 2024 e.h.
Kuupäev / Kell T 20.2.2024 18:30
Toimumiskoht Helitehas
Hind 39.90 - 54.90
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Fear Factory - DisrupTour 2023 (+ Butcher Babies, IGNEA & Ghosts of Atlantis) Fear Factory - DisrupTour 2023 (+ Butcher Babies, IGNEA & Ghosts of Atlantis) Helitehas
Osta pilet Schönbrunni lossi orkester: Suur Viini Uusaastakontsert 2024 PopulaarnePopulaarneSchönbrunni lossi orkester: Suur Viini Uusaastakontsert 2024 Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Osta pilet Schönbrunni lossi orkester: Suur Viini Uusaastakontsert 2024 PopulaarnePopulaarneSchönbrunni lossi orkester: Suur Viini Uusaastakontsert 2024 Vanemuise Kontserdimaja, Tartu
Osta pilet Alessandra - The Queen of Kings Tour Alessandra - The Queen of Kings Tour Club Hollywood
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti