Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

DJ KRUSH - World Tour 2020

T 10.3.2020 20:00
Fotografiska Tallinn

OMANÄOLISE HELITUNNETUSEGA JAAPANI PRODUTSENT DJ KRUSH TÄIDAB FOTOGRAFISKA ATMOSFÄÄRILISE INSTRUMENTAALMUUSIKAGA

10. märtsil esineb Tallinna Fotografiskas DJ KRUSH, keda peetakse üheks Jaapani hiphopi pioneeriks. 

Tokyost pärit Krush (pärisnimega Hideaki Ishi) on tuntud oma atmosfäärilise instrumentaalse loomingu poolest, milles ta kaasab helimustreid loodusest ning kasutab rohkesti jazzi ja souli sämpleid, olles samas pidevalt ka uue kõla otsinguil.

Krush hakkas soolokarjääriga tegelema 90ndate alguses ning köitis peagi inimeste tähelepanu sellega, et oli esimene DJ, kes hakkas plaadimängijaid live-instrumendina kasutama. Oma eksperimentaalsete rütmide ja instrumentaalhelide abil muutis Krush hip-hopi nägu ajal, mil seda domineeris Ameerika räpiskeene. Samas ei taha artist oma muusikat liigitada ühegi kindla žanri hulka, sest tunneb, et see seaks tema kuulajatele ja talendile liigselt piiranguid.

Krushi on nimetatud nii ambienti, trip-hopi, nende kahe stiili kombinatsiooni, kui ka hiphopi viljelejaks. Muusik aga eelistab hoida ideoloogilist distantsi žanritest, kuhu teda tavaliselt rühmitatakse, säilitades samal ajal positiivse hinnangu kõigi muusikaliikide ja stiilide suhtes. “Jaapani hiphop jaguneb kaheks osaks. Peavooluks (mainstream) ja põrandaaluseks (underground)," selgitab Krush, kellele on südamelähedaseim neist kahest just viimane. "Underground on minu jaoks palju huvitavam ja tunnen end selles skeenes väga mugavalt."

Krush on alati olnud väga produktiivne. Muusiku arvel on üle kümne albumi. Ta toodab muusikat ka väga erinevatele valdkondadele, nagu näiteks filmid, teledraamad ja reklaamid. Krushi sooloprojektid on kinnitanud koha erinevates edetabelites nii Jaapanis kui mujal maailmas. Paari viimase aasta jooksul on Krush rõõmustanud oma austajaid albumiga “Kiseki” (2017), milles ta kaasas Jaapani räppareid, ning instrumentaalplaadiga “Cosmic Yard” (2018). Nüüd on produtsent võtnud eesmärgiks anda iga kuu välja ühe uue loo.

Hetkel tuuritab Krush maailmas ringi, külastades aastas üle kolmekümne linna, jättes endast muusikatööstusesse maha omanäolise jälje ning saavutades seejuures üha suuremat tunnustust rahvusvahelise artistina. Oma rännakul külastab Jaapani muusik ka Eestit. Omapärase helitunnetuse ja miksimisoskuse poolest hinnatud DJ Krush esineb Tallinna Fotografiskas 10. märtsil.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
DJ KRUSH - World Tour 2020 T 10.3.2020 20:00 Fotografiska Tallinn 29.50
Hinnainfo
Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Jälgi üritust Facebookis.

Seisupilet 29 € 
(early bird hind - kehtib kuni antud hinnaklassis pileteid jätkub)

AJAKAVA:
19:00 uksed
20:00 programmi algus
23:00 ürituse orienteeruv lõpp
täpsem ajakava avaldatakse hiljem

Korraldaja koduleht: www.fbi.ee

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
Toimumiskoht
Fotografiska Tallinn
Telliskivi 60a-8 Eesti
Sündmuse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Staapli 4-33 Tallinn 10415 Harju
+372 615 0051/ livenation@fbi.ee
reg.nr: 10676276
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Välja müüdud ORCHESTRAL MANOEUVRES IN THE DARK - Souvenir. OMD 40 Years. Greatest Hits Välja müüdudVälja müüdudORCHESTRAL MANOEUVRES IN THE DARK - Souvenir. OMD 40 Years. Greatest Hits Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet MUSTASCH - Killing It For Life Tour MUSTASCH - Killing It For Life Tour Helitehas, Eesti 35.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Välja müüdud ANNE VESKI - Suur sünnipäeva soolokontsert Välja müüdudVälja müüdudANNE VESKI - Suur sünnipäeva soolokontsert Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet BRYAN ADAMS - Shine A Light Tour PopulaarnePopulaarneBRYAN ADAMS - Shine A Light Tour Saku Suurhall, Eesti 50.40 - 100.40
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Välja müüdud LUDOVICO EINAUDI - Seven Days Walking Tour Välja müüdudVälja müüdudLUDOVICO EINAUDI - Seven Days Walking Tour Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!