Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

ANETT - Debüütalbumi ''Morning After'' esitluskontsert (29.12.20 asendus)

R 14.5.2021 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Kallid muusikasõbrad,
 
Kuna Covid-19 põhjustatud olukord on endiselt ettearvamatu, ja siseruumis kontserdi korraldamise võimalikkus ebaselge, võtsime vastu otsuse Alexela Kontserdimajas toimuma pidanud kontsert edasi lükata. ‘’Morning After’’ esitluskontsert lükkub edasi 1. augustiks ja toimub Keila-Joa lossipargis välikontserdina.
 
Kõik ostetud piletid kehtivad uuele, 1. augustil toimuvale kontserdile ja on seisukohtadega.
NB! Muutus ka kontserdi algusaeg, väravad avatakse 17:00, kontserdi algus 18:00
 
Soovitame omalt poolt kaasa haarata piknikuteki, mille peal istuda ja kontserti nautida. Kõik kallima pileti ostnud külastajad saavad kompenseeritud üllatusega kohapeal.
 
Juhul, kui teile uus kuupäev ei sobi, siis andke sellest teada hiljemalt 23.05.2021 aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimuse number ning raha kantakse pileti ostnud kliendi kontole. Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt.
Pärast 23.05.2021 piletite tagasiostusoovi enam ei rahuldata ning pilet kehtib uuel kuupäeval.
 
Loodan, et kohtume augustis, ja ootan väga, et saaksin teiega enda muusikat live-esitluses jagada!
 
Teie,
Anett
 
 
14. mail 2021 toob kaasaegse souli laulja-laulukirjutaja Anett enda 20. novembril ilmuva debüütalbumi "Morning after" väärikale Alexela Kontserdimaja lavale. Kontsert toimub laiendatud koosseisus ja erikülalistega. 
 
Eesti Laul 2020 konkursil superfinalistiks ja professionaalse välisžürii favoriidiks tõusnud särav Anett on uude albumisse kogunud nii suurlinna energia kui ka looduses peituva hingerahu. "Morning After" on isikliku mõtestatusega album, milles kumavad hingestatud ja ausad sõnumid läbi Aneti signatuuriks saanud viskimesiselt maheda tämbri ja modernse R&B/souli helimaailma. 
 
Tegemist on Aneti karjääri seni suurima kontserdiga, kus esitusele tuleb uue albumi muusika ning ka varasem looming, eriseadetes.
 
Kontsert toimub vastavalt Terviseameti ja Vabariigi Valitsuse poolt sätestatud piirangute ning reeglite järgi. Müügil on piiratud arv pileteid.
 
 
Biograafia:
 
Anett on kaasaegse souli laulja-laulukirjutaja, kel vokaalseid mõjutusi ka jazzist. Ta on tegutsenud nii bändi Wilhelm solistina kui ka alates 2016. aastast sooloartistina. Tema esimene soolosingel kandis nime “Strong” ja lugu valiti Eesti Laul 2016 poolfinaali. 2018. kevadel ilmus teine singel "Don't Pretend", mis valmis koostöös Jonas Kaarnametsa ja NOËPiga.
 
2019. aasta mais andis Anett välja lühialbumi All Over Again", mis kantud isiklikest kogemustest nii iseenda kui artistina ja on stiililiselt inspireeritud uue kooli soulist ning lauljatest nagu Solange, Mahalia ja Jorja Smith. 
 
2020. aastal on Anett avalikkuse tähelepanu pälvinud ka Eesti Laulu superfinalisti ja välisžürii favoriidina, koos Frediga kirjutatud souliballaadiga "Write About Me", millel tänaseks üle 150 000 kuulamise Spotifys. Sama aasta kevadel andis Anett TIKS Rekordsi alt välja singli "get by", mille kaasautoriks Carl Tuulik ja produtsendiks Sander Mölder. 

Sündmuse koduleht: https://www.facebook.com/anettmusic

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
ANETT - Debüütalbumi ''Morning After'' esitluskontsert (29.12.20 asendus) R 14.5.2021 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Hinnainfo
Pileti nominaalhindadele lisandub agenditasu summas 0,4 € - 2,2 €
 
18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Ilma vaheajata.
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
20:30 Orienteeruv lõpp


ÜRITUSTE LISAINFO
• Vanusepiirangut ei ole
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Piletid müügil ka toimumise päeval Solaris Keskuse Piletilevi kassas
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
•Tellige kohvilaud ette: https://kontserdimaja.ee/telli-ette/

Kõikide Alexela Kontserdimajas toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.
Toimumiskoht
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Anett Music OÜ
Lääne tn.2 Võsu Lääne-Virumaa
info@smuuv.ee
reg.nr: 12647149
Samas toimumiskohas
Sündmus on peatatud Riiklik akadeemiline Igor Moissejevi rahvatantsu ansambel / Государственный ансамбль народного танца Игоря Моисеева (24.09.20 asendus) PeatatudPeatatudRiiklik akadeemiline Igor Moissejevi rahvatantsu ansambel / Государственный ансамбль народного танца Игоря Моисеева (24.09.20 asendus) Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Sündmus on peatatud Queen Symphonic (9.09.20 asendus) PeatatudPeatatudQueen Symphonic (9.09.20 asendus) Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Etendus ''Huligaan. Pihtimus''. Спектакль ''Хулиган. Исповедь''/ Сергей Безруков (13.05 asendus) Etendus ''Huligaan. Pihtimus''. Спектакль ''Хулиган. Исповедь''/ Сергей Безруков (13.05 asendus) Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 30.80 - 100.80
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet LARA FABIAN - 50 World Tour (01.06.20 asendus) LARA FABIAN - 50 World Tour (01.06.20 asendus) Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 50.30 - 130.80
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet John Cleese - Last Time To See Me Before I Die (25.05.20 asendus) John Cleese - Last Time To See Me Before I Die (25.05.20 asendus) Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 26.80 - 76.80
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!