Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Anne Veski / Peipsi Romantika

R 17.7.2020 20:00
Jõgevamaa, Kasepää laululava, Tiheda küla
15.90 - 18.90
Peipsi Romantika paneb muusikast helisema suvise Peipsi.
 
Kahel õhtul toimuvad mõnusad vabaõhukontserdid Jõgevamaal Kasepää laululaval Peipsi kaldal, kus astuvad üles Märt Avandi, Ivo Linna, Juss Haasma, Lexsoul Dancemachine, Tantsustuudio Varjud, Andrei Kononov ja Anne Veski.
 
Peipsi Romantika eeskava:
 
N. 16.07.2020
 
20:00 KUULUSE AHELAD – Jaak Joala parimad laulud.
Kontserdil tulevad esitusele kõik tema parimad ja olulisemad laulud – „Naer“, „Unustuse jõel“, „Kuulsuse ahelad“, „Davai poigrajem ljubov“, „Naerata“, „Ausus“, „Suveöö“ jt. Laule esitavad Märt Avandi, Ivo Linna, Juss Haasma ja Lexsoul Dancemachine. Õhtut juhib Ivo Linna, kes oli Jaagu võitluskaaslane ja hea sõber. Ivo räägib kontserdil ka veel kuulmata ning avaldamata seiku tema elust ja karjäärist. Märt Avandi, Juss Haasma ja ansambel Lexsoul Dancemachine osalesid 2018-2019 aasta suvel menukatel Tartu Uue Teatri etendustel „Kremli Ööbikud“ Narvas, mis peegeldasid olulisemaid seiku nii Jaagu kui tolleaegsete muusikute elust.
 
Laval: Märt Avandi, Ivo Linna, Juss Haasma & Lexsoul Dancemachine (Robert Linna – vokaal & perkussioon, Martin Laksberg – bass, Jürgen Kütner – kitarr, Caspar Salo – trummid & perkussioon, Kristen Kütner – klahvpillid & kitarr, Joonas Sarapuu – klahvpillid)
                       
R. 17.07.2020
 
20:00 Tantsustuudio Varjud ja Andrei Kononov
20:30 Anne Veski
21:15 Vaheaeg
21:45 Anne Veski
 
Oleme seda hetke kaua oodanud - armastatud lauljanna ja Eesti suurim staar Anne Veski jõuab Peipsi Romantikale.
"Staadionitel ja suurtes kontserdisaalides on karjääri jooksul esinetud küll. Kuid võib küll uskumatult kõlada, aga just Eestis ja suvel palju soolokontserte sumedal suveõhtul, pole mul eriti palju olnud. Kuigi olen väga palju esinenud, kuulen tihti fännide käest ka minu enda suureks üllatuseks, et siiamaani on inimesi, kes pole mind kordagi oma silmaga laval laulmas näinud. Nüüd avaneb neil selleks suurepärane võimalus "Peipsi Romantika" raames. Olen laval oma partneritega, kes on minuga koostöös olnud pikki aastad. 
Kontserdi raames tulevad esitusele kõik Anne Veski suurimad hitid, teiste seas näiteks “Roosiaia kuninganna”, “Viimne pilet”, “Jätke võtmed väljapoole”, “Kui lahe atmosfäär (Hea tuju laul)”, “Прости за любовь”, “Позади крутой поворот” jpt. Lisaks kuuleb ka spetsiaalselt  valitud palasid. “Mul on nii palju häid lugusid, mida ma pole väga ammu kontserdil esitanud. Ka need on mu karjääri vaieldamatud pärlid ning väärivad just sellisel õhtul laulmist. Kindlasti esitame ka mõned päris uued lood, mis on sellel aastal sündinud,” lisab lauljanna.
                      
Kohtume Peipsi ääres!

 

 

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Anne Veski / Peipsi Romantika R 17.7.2020 20:00 Jõgevamaa, Kasepää laululava, Tiheda küla 15.90 - 18.90
Hinnainfo
Kuni 15.06:
Täispilet 15 €
Õpilane/ tudeng/ pensionär 13 €
Erivajadustega klient/ saatja 13 €
 
Alates 16.06:
Täispilet 18 €
Õpilane/ tudeng/ pensionär 15 €
Erivajadustega klient/ saatja 15 €
 
Toimumise päeval eelmüügist ja kohapeal pileti hind kõigile 20 €
 
Soodustuse saajatel palume kaasa võtta soodustust tõendav dokument (nõutav kohapeal).
 
Lapsele kuni 8 a (k.a.) sissepääs tasuta.
 
Sissepääs kell 18:30.
Kestus 2 h 30 min.
Vaheaeg 30 min.
Üritus toimub vabas õhus.
Ligipääs ratastooliga olemas.
Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud.
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
MTÜ Parim Valik
Saarde vald Kääpa küla 49323 Jõgevamaa
+372 5229585
kiri.soosaarele@gmail.com
reg.nr: 80124584
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet JAAK JOALA PARIMAD LAULUD Märt Avandi, Ivo Linna, Juss Haasma & Lexsoul Dancemachine / Peipsi Romantika PopulaarnePopulaarneJAAK JOALA PARIMAD LAULUD Märt Avandi, Ivo Linna, Juss Haasma & Lexsoul Dancemachine / Peipsi Romantika Jõgevamaa, Kasepää laululava, Tiheda küla, Eesti 20.90 - 22.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!