Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Birgit Sarrap, Tanja Mihhailova-Saar, Mihkel Mattisen / Mailaul 2019

N 9.5.2019 19:00
Tartu Jaani kirik
9.50 - 26.50

Birgit Sarrap ja Tanja Mihhailova-Saar on publiku teadvusesse süübinud nii kumbki eraldi kui ka üheskoos, ansambli The Swingers säravate solistidena. 
Mailaul toob aga esile Birgiti ja Tanja loometegevuse vähem teadvustatud poole – laulude loomise. Lavale astutakse koos helilooja ja instrumentalisi Mihkel Mattiseniga, kelle tegevus laululoojana ulatub “7 vaprast” “Eurovisioonini” välja. 

“Kuna Mihkel on kirjutanud mulle mitmed tähtsaimad lood minu karjääris ning kirjutanud ka Tanjale, siis otsustasime Mailaulu kontserdi muidugi koos ette võtta ja kindlasti tuleb sellest spetsiaalsest kontserdist üks tore õhtupoolik hea muusika ja põnevate juttudega” räägib Birgit. 
Kolme autori ja hea sõbra ühine kava on isiklik ja vahetu, nagu Mailaulule kohane – lauldakse lugusid ja jutustatakse laule.

Mailaul on kohtumine muusika algallikaga. Festival esitleb autoreid, kes on loonud ise nii muusika kui ka tekstid, põimides loomingusse oma mõtted, tunded, väärtused ja elupildid. Publik saab artisti loomingust osa kõige ehedamal kujul.

Festivali avavad Lauri Saatpalu ja Jaan Sööt kontserdiga Tartu Jaani kirikus. Vaimukate ja karismaatiliste lavaisiksustena tuntud autorid lubavad tuua rahva ette loomingu, mida üheltki seniselt helikandjalt ei leia. Uut loomingut esitletakse veel mitmetel festivali kontsertidel. Tuuli ja Teet Velling ansambliga annavad festivalil värske albumi “Armastus Eesti moodi” esitluskontserdi. Erinevatel festivalilavadel annavad kontserdid veel Reket, Tanja Mihhailova, Birgit Sarrap, Mihkel Mattisen jt. Toimuvad kontserdid Noortelaval ning oodata on ka pop-up ülesastumisi. Iga Mailaulu kontsert on omanäoline ja kordumatu.

Mailaul vaatab muusikasse sügavalt ja toob esile loomislood, mis peituvad teose sõnade ja muusika taga. See on muusika inimesele, kes soovib mõelda, tunda ja tunnetada esineva autoriga kaasa.

Festival Mailaul toimub 8.–11. mail Tartu Jaani kirikus, Genialistide klubis, Kvartali keskuses ja mujal.

Lisainfo: mailaul.ee

 

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Birgit Sarrap, Tanja Mihhailova-Saar, Mihkel Mattisen / Mailaul 2019 N 9.5.2019 19:00 Tartu Jaani kirik 9.50 - 26.50
Hinnainfo
Kuni 10.04.19 (k.a.)
Täispilet 9 €
Perepilet 26 € (2 täiskasvanut ja nende lapsed)
 
Alates 11.04.19 kuni 8.05.19 (k.a.)
Täispilet 12 €
Õpilane/ tudeng/ pensionär 9 €
Perepilet 26 € (2 täiskasvanut ja nende lapsed)
Ürituse päeval 
Täispilet 16 €
Õpilane/ tudeng/ pensionär 12 €
Perepilet 35 € (2 täiskasvanut ja nende lapsed)
Lapsed, vanuses kuni 7 aastat (k.a.) saavad sisse tasuta kui istuvad saatja süles
Sissepääs kell 18:30
Üritus kestab 1 tund ja 15 minutit
Toimumiskoht
Jaani 5 Tartu Lõuna-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja