Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

BIRGIT, TANJA ja MIHKEL MATTISEN - Piknikukontserdid

N 6.8.2020 20:00 - P 9.8.2020 23:59
10.90 - 57.90
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
BIRGIT, TANJA ja MIHKEL MATTISEN - Piknikukontserdid

Võta kaasa oma piknikukorv ja tule meiega piknikule!

Huvitav aeg toob toredaid uuendusi  - kuigi tavaliselt on see kontsertidel keelatud, siis sel korral võid ise kaasa võtta kõik oma lemmiksnäkid, lemmikjoogid ja lemmik piknikuteki või kasvõi oma tugitooli või voodi!
Kõik meie piknikupaigad on valitud sellised, et ruumi oleks piisavalt ja saaks ise oma lemmikkoha välja valida ning teiste kuulajatega piisavalt distantsi hoida, samas omade sõpradega ikkagi koos olla ja päriselt vahetult muusikat kuulama tulla.
Kellel piknikuks vajalikku kaasas pole saab muidugi nii söögi-kui joogipoolise ka kohapealt osta ja leiab ka istekoha. Nii et tule nii nagu sulle ja su kaaslastele mugavam on ja vali teiste inimestega distants ise.

Head sõbrad Birgit, Tanja ja Mihkel ootavad teid piknikul oma toredate lugude ja mõnusate juttudega. Kuigi koos musitseeritakse ju ka koos ansamblis The Swingers, siis
sel korral otsustati suvel teie ette astuda väiksema koosseisuga. Saab kuulda põhiliselt eestikeelset muusikat, nii eesti rahva lemmiklugusid läbi aegade kui ka suuremaid hitte kõigi artistide enda repertuaarist. Kes teab, aga Mihkel on lubanud lisaks klaverimängule ka üle mitme aasta mõned lood ise laulda. Mida täpsemalt, jäägu juba üllatuseks!

Ootame teid piknikule:

17 .juuli Saaremaa, Karujärve
19. juuli Türi, Murumoori park
21. juuli Kuremaa Lossihoov
23. juuli Tartu Laululava Helila
24. juuli Reiu Puhkekeskus
25. juuli Põltsamaa Lossihoov
26. juuli Võru Kandle aed
31. juuli Tallinn, Maarjamäe lossi õu
1. august Vastseliina Piiskopilinnus
2. august Haapsalu Piiskopilinnus
9. august Rakvere Vallimäe Foorum
6. august Laitse Graniitvilla

Kontsertide algus kell 20.00 (Haapsalus, Rakveres, Türil, Võrus kell 18.00), alale pääseb alates tund enne Piknikukontserdi algust!

 
Sündmused
Sündmusi ei leitud
Osta pilet BIRGIT, TANJA ja MIHKEL MATTISEN - Piknikukontserdid PopulaarnePopulaarneBIRGIT, TANJA ja MIHKEL MATTISEN - Piknikukontserdid Laitse Graniitvilla, Eesti 10.90 - 57.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet BIRGIT, TANJA ja MIHKEL MATTISEN - Piknikukontserdid PopulaarnePopulaarneBIRGIT, TANJA ja MIHKEL MATTISEN - Piknikukontserdid Rakvere Vallimäe Foorum, Eesti 10.90 - 57.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Laadimine...
Lae uuesti