Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Eesti Muusikaauhinnad 2020

R 24.1.2020 18:45
Saku Suurhall
19.90 - 79.00

24. jaanuaril toimuval muusikute aastasündmusel Eesti Muusikaauhinnad 2020 astub üles ka räppar nublu. Lisaks esinevad galal Trad.Attack!, 5MIINUST, STEFAN, Liis Lemsalu, Anna Kaneelina, Rita Ray, The Swingers, Ariadne, Gram-of-Fun, villemdrillem ning Clicherik & Mäx. 

„Tänavuse muusikaauhindade kontsertkava koostamisel oli meie eesmärk tuua lavale mitmekülgne artistivalik, kus leidub ka praeguse ajahetke hinnatuimaid artiste. nublu on jätkuvalt üks nendest artistidest, kelle esinemist väga oodatakse, sest avalikke ülesastumisi teeb ta küllaltki harva,“ lausus Eesti Fonogrammitootjate Ühingu juhatuse liige Danel Pandre. 

Eesti Muusikaauhindade galal astuvad esmakordselt üles tänavu kõige rohkem nominatsioone kogunud Anna Kaneelina ja Rita Ray. Muusik Anna Pärnoja ehk artistinimega Anna Kaneelina on laulja ja laulukirjutaja, kelle debüütalbum “Anna Kaneelina” ilmus möödunud aasta veebruaris. “See, et olen nomineeritud ning mul on võimalus Eesti Muusikaauhindade laval üles astuda tähendab minu jaoks väga, väga palju. Natukene on ikka veel tunne, et see kõik on uni! Mu sees on siiras tänutunne ja elevus,” lausus Anna Kaneelina. Kristi Raias ehk Rita Ray on Eesti souli-maailma tõusev täht, kelle debüütalbum “Old Love Will Rust” nägi päevavalgust vaid mõned kuud tagasi. Rita Ray lubas oma esinemisega pakkuda publikule 60ndate ja 70ndate soulipeo vaibi. 

Aasta muusikasündmusel toimub ka popartisti Ariadne uhiuue singli „Queen of my own“ live-esmaesitlus. „Olen muusikaauhindu jälginud väga pikalt ja iga kord kaasa elanud. See, et saan see aasta muusikaauhindadel ise esineda ning oma uut singlit esmakordselt live’is esitada, tähendab mulle väga palju,” lausus Ariadne.

Lavalaudadel püüab pilku ka üha enam populaarsust koguv soul-funk-pop ansambel Gram-of-Fun, kes andis möödunud suvehakul välja EP „Second Breakfast“.“Väga tuus, et korraldajad meie higi ja vaeva eelmisel aastal tähele panid ja meid kaasasid. Kindlasti ei vea me kuulajaid alt,“ ütles bändiliige Dr.PhilGood

Uhkelavashow’ga on lubanud publikut üllatada ka särtsakate live-esinemiste poolest tuntud showband The Swingers. „Muusikaauhindade galal esinemine on alati suur tunnustus ning kõik artistid soovivad anda sel esinemisel maksimumi. Meie poolt annavad muusikapeole vunki juurde solistid Birgit Sarrap, Tanja Mihhailova-Saar ja Jüri Pootsman,“ lausus bändi manager Indrek Sarrap.

 Eesti Muusikaauhinnad 2020 toimub 24. jaanuaril Saku Suurhallis. Kokku jagatakse Eesti muusikamaailma ihaldatumaid auhindu 17 kategoorias. Õhtut juhib Trad.Attack!.

Lisainfo kandideerimise kategooriate kohta leiab siit: www.muusikaauhinnad.eu/tutvustus/kategooriad.

Eesti Muusikaauhinnad 2020 galat korraldab Eesti Fonogrammitootjate Ühing koostöös Postimees Grupi ja Saku Suurhalliga, telesaate ja show toodab ProLab.

 

·       Fotod EMA 2019 galast, autor Kalev Lilleorg.

·       Bert On Beats & Öed etteaste EMA 2019 galal.

Sündmuse koduleht: http://www.muusikaauhinnad.eu

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Eesti Muusikaauhinnad 2020 R 24.1.2020 18:45 Saku Suurhall 19.90 - 79.00
Hinnainfo
Võimalus soetada endale VIP-laud põrandal otse melu keskel!
VIP laudade broneering:
 
Kõikide Saku Suurhallis toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet.
(Teenustasust saadavat tulu kasutatakse külastajatele suunatud teenuste parandamiseks.)


AJAKAVA:
17:30 uksed
18:45 kontsertprogrammi algus
NB! Hilinejaid saali ei lubata!

LISAINFO:
Vanusepiirangut ei ole
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal
Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
 
KLUBITOOLI väärtus:
  • Pehme käetugedega väga hea nähtavusega istekohad Suurhalli II tasandil
  • Eraldi privaatne sissepääs Suurhalli(B1 tähistusega pääsla)

Ratastoolikohad asuvad sektorite 102 ja 103 taga asuval alal (12 kohta).
Saatja pääseb üritusele tasuta, kuid seda ratastoolis külastajat abistaval eesmärgil. Ratastooli saatjale ei garanteerita istekohta publikualas. Ratastoolipileteid on võimalik osta Piletilevi administratsioonist  info@piletilevi.ee tel: +372 6659534
Sissepääs ratastooliga: Saku Suurhalli B1 pääslast

Restoranipileti hind sisaldab pääsu üritusele, istekohta 4-kohalises lauas ja buffet-õhtusööki 30 € vääringus. Kõik lauad restoranis on 4-kohalised ja kõigile piletiostjatele on tagatud võrdselt hea nähtavus lavale. Restoranipiletiga sissepääs majja B1 tähistusega pääslast, kus toimub lauda registreerimine. Pileti maksumus ei sisalda jooke; neid on võimalik igal külastajal oma soovi kohaselt täiendavalt kohapeal juurde osta. Menüü koosneb eel-, pea- ja magusroogade valikust. Valikuga on võimalik tutvuda www.sakusuurhall.ee kodulehel, antud ürituse infos.
 
Võimalus soetada endale VIP laud põrandal otse melu keskel!!
VIP laudade broneering:
 
 
 
 
 
Toimumiskoht
Saku Suurhall
Paldiski mnt 104B Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Best Idea OÜ
Toompuiestee 37 Tallinn 10133 Harju
info@sakusuurhall.ee
reg.nr: 10955220
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Eesti Laul 2020 / Esimene poolfinaal PopulaarnePopulaarneEesti Laul 2020 / Esimene poolfinaal Tartu Ülikooli Spordihoone, Eesti 20.40 - 30.40
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Eesti Laul 2020 / Teine poolfinaal PopulaarnePopulaarneEesti Laul 2020 / Teine poolfinaal Tartu Ülikooli Spordihoone, Eesti 20.40 - 30.40
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Eesti Laul 2020 / Peaproov PopulaarnePopulaarneEesti Laul 2020 / Peaproov Saku Suurhall, Eesti 15.90 - 24.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Eesti Laul 2020 / FINAAL PopulaarnePopulaarneEesti Laul 2020 / FINAAL Saku Suurhall, Eesti 25.40 - 50.40
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet KVARK 1.0 - üritus gruppidele KVARK 1.0 - üritus gruppidele Saku Suurhall, Eesti 19.90 - 24.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!