logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Estonian Voices ''Kallimale''

K 17.7.2024 20:00
Kiivitaja talu, Pangodi
32.00 - 34.00

Estonian Voices „Kallimale“

Kontserdil esitletakse uut albumit!

Selle albumi kolmteist lugu on saanud inspiratsiooni popist, jazzist ning nii Eesti kui ka Aafrika rahvamuusikast.

Albumil kõlab originaallooming. Kuuleb laulja-laulukirjutaja tüüpi meloodiaid, mida Estonian Voicese kuus lauljat neile omase delikaatsuse, kõlakvaliteedi ning harmooniatunnetusega esitavad. Enamiku albumi muusikast on kirjutanud ansambli kunstiline juht ja alt Kadri Voorand, ühe pala autoriks on ansambli sopran Maria Väli.

Lõpptulemus kõlab Estonian Voicesi erakordse kõlaga nende kuue hääle omanäolise kõla kokkusulatamise protsessi tulemusel, kus mängib rolli iga laulja just talle omase häälega, lisaks siis ka eelpool nimetatuile teine sopran Mirjam Dede, tenor Mikk Dede, bariton Rasmus Erismaa ja bass Aare Külama.

“Nimetame ise uuel albumil kõlavaid laule “südamelauludeks”, aga neid võib võtta ka kui kolmeteist lühijutustust, mille oleme püüdnud üheks helgekõlaliseks helivaibaks seada. See album teeb iga kuulaja kõrvadele ühe mõnusa pai,” kirjeldab ansambel ise.

Kontserte helindab meie oma tipp helikunstnik Ilmar Madison.

Mainimist väärt ja erakordne on ka “Kallimale” abimeeskond, mis koosneb maailma absoluutsetest tippudest. Lõviosa lugudest on miksinud a cappella maailma tipparranžeerija ja auhinnatud Los Angelesi produtsent Andrew Kesler, kes on jazz-vokaalansambli Accent asutajaliige ja produtseerinud muusikat maailmakuulsatele ansamblitele Pentatonix ja The Manhattan Transfer. Kolm maagilise helimaastikuga salvestust on miksinud Eesti 2024. aastal parimaks miksijaks ja helirežissööriks tunnistatud Kaarel Tamra. Plaadi lõppviimistluse tagas üks maailma parimaid a cappella mastering-spetsialiste, Torontos tegutsev Reuben Ghose.

Albumi salvestasid Eesti vaieldamatud tipp-helirežissöörid Siim Mäesalu, Siim Hiob ja Andres Olema nii Eesti Rahvusringhäälingu kui Tallinna Muusika- ja Balletikooli MUBA stuudiotes. Plaadi kujundus valmis kunstnik Urmas Viigi käe all.

Niisiis tasub kontsertikülastajal hankida kindlasti kuulamiseks ka nende album, mis annab lisaks kontserdile hoopis teiste nüanssidega kuulamiskogemuse.

Estonian Voices võitis kuulajate südamed juba oma esimesel esinemisel 2010. aasta festivalil Jõulujazz. 2014. aastal ilmunud debüütalbum “Ole hea” tõusis märgiliseks albumiks Eesti muusikamaastikul, pälvides Eesti Muusikaauhindadel 2015 Aasta Jazzalbumi tiitli, ning 2018. aasta sügisel ilmunud ansambli teist albumit „Taat läks lolliks“ hinnati samuti Aasta Jazzalbumi tiitli vääriliseks.

Estonian Voices on andnud kontserte Eestis, Saksamaal, Rootsis, Šveitsis, Soomes, Lätis, Leedus, Itaalias, Inglismaal, Araabia Ühendemiraatides, USAs, Kanadas, Venemaal ja Hiinas. Aastate jooksul on ansambel osalenud erinevates koostööprojektides, jagades lava artistidega nagu Take 6, The New York Voices, Bobby McFerrin, Accent, NOËP, Estonian Dream Big Band, Vaiko Eplik, Lenna Kuurmaa, Ruja, Curly Strings, ERSO  ja paljud teised.

Veebileht: estonianvoices.com

Sündmuse koduleht: www.kontsert.ee

Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi ning muuta hindu ette teatamata.

 

Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Estonian Voices ''Kallimale'' K 17.7.2024 20:00 Kiivitaja talu, Pangodi 32.00 - 34.00
Üritus Estonian Voices ''Kallimale''
Kuupäev / Kell K 17.7.2024 20:00
Toimumiskoht Kiivitaja talu, Pangodi
Hind 32.00 - 34.00
Hinnainfo
Täispilet 32,50 €
Õpilane/ tudeng/ pensionär 30,50 €
 
Ürituse toimumise päeval ja kohapeal on pilet kallim
Sissepääs avatakse tund enne algust
Kontsert kestab 1 tund ja 20 minutit
Toimumiskoht
Kiivitaja talu, Pangodi
Kiivitaja, Kullaga Eesti
Ürituse korraldaja
Tartu Televisioon MTÜ
Laulupeo pst 25 Tartu 51007 Tartumaa
5068693
lauriland@hotmail.com
reg.nr: 80314273
Üritus Estonian Voices ''Kallimale''
Kuupäev / Kell K 17.7.2024 20:00
Toimumiskoht Kiivitaja talu, Pangodi
Hind 32.00 - 34.00
Samas toimumiskohas
Osta pilet Jaan Sööt, Mikk Saar, Pääru Oja ja Allan Vainola - ''Igavest elu lõppevas öös'' Jaan Sööt, Mikk Saar, Pääru Oja ja Allan Vainola - ''Igavest elu lõppevas öös'' Pangodi, Kiivitaja talu suvelava
Osta pilet Puuluubi suvekontsert Pangodis Puuluubi suvekontsert Pangodis Kiivitaja talu, Pangodi
Osta pilet Marko Matvere ja VLÜ 35 Marko Matvere ja VLÜ 35 Pangodi, Kiivitaja talu suvelava
Osta pilet Anne Veski ''Ei päevi halle'' Anne Veski ''Ei päevi halle'' Kiivitaja talu, Pangodi
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti