Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Miljardid - ''Ma luban, et ma muutun'' albumi esitluskontsert

T 15.12.2020 19:00 - R 18.12.2020 20:30
20.80 - 35.80
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Ansambel Miljardid andis välja teise stuudioalbumi “Ma luban, et ma muutun”, mis on perfektseks helitaustaks tänasele maailmale. Bänd esitleb plaati kontserdiga 18. detsembril Alexela Kontserdimajas.
 
Albumilt “Ma luban, et ma muutun” leiab kuulaja üheksa eestikeelset lugu. “Eesti keel on minu meelest huvitavam, vähemuses on oma võlu ja jõud,” ütleb Marten Kuningas. Visuaalselt täiendab Miljardite muusikat Helmi Arraku ja Riina Varoli sürrealismimaiguline kujundus. 
 
Miljardite esimene, 2017. aastal ilmunud album “Kunagi Läänes” valiti 2018. aasta Eesti Muusikaauhindadel võitjaks lausa kolmes kategoorias - album pärjati nii Aasta Albumi, Aasta Debüütalbumi kui ka Aasta Rockalbumi tiitliga.

Sündmuse koduleht: http://facebook.com/miljardid

Sündmused
Sündmusi ei leitud
Osta pilet Miljardid - ''Ma luban, et ma muutun'' albumi esitluskontsert Miljardid - ''Ma luban, et ma muutun'' albumi esitluskontsert Eesti Rahva Muuseum, A-sissepääs, Eesti 24.90 - 29.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Miljardid - ''Ma luban, et ma muutun'' albumi esitluskontsert Miljardid - ''Ma luban, et ma muutun'' albumi esitluskontsert Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 20.80 - 35.80
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Laadimine...
Lae uuesti