(Mitte) järjekordne jõulukontsert - Jüri Pootsmann, Eleryn Tiit, Rahel, INGA

R 16.12.2022 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
33.30 - 49.30
Oh, ei, järjekordne talv on käes, tuju on paha ning väljas on pime, poed on juba sügise lõpust täitunud jõulukalendritega ning maailma võtab üle  Mariah Carey „All I Want for Christmas Is You”, see jälitab sind nii kodus, kaubanduskeskuses kui ka kõikides raadiojaamades. See tähendab vaid üht – lõputult toimuvaid jõulukontserte, päkapikke ja peatselt saaniga saabuvat jõuluvana. Tuleb ju ise ka saan sahisema panna, hooaeg sisse õnnistada ja aastale üks korralik punkt jõulukontserdiga panna.
 
Üheks õhtuks astuvad lavale 4 sõpra – Jüri Raplast, Eleryn Viljandist, Rahel Loksalt ja Inga Lasnamäelt. Selle sõpruskonna deviisiks on „Sõidame!”, mis reedab selle kamba üldist ellusuhtumist – kõik ideed, millest vähegi värvikaid mälestusi võiks sündida, viiakse ellu! Selle sõpruse alustaladeks on ühine huumoritunnetus ning soojemat sorti tunded muusika ja teineteise vastu. Kusjuures… laval ei ole nad ainult neljakesi – jah, te näete topelt! Sel korral on laval koguni 8 sõpra, sest oleme endaga ühes haaranud kaasa ka Maarjamaa parima bändi ehk me oleme tagasi veelgi suuremalt, rõõmsamalt, võimsamalt ja jõulusemalt!
 
Ses suhtes, et.. tuleb kohale ja vaatab, mis saab, ega meil mingit kindlat plaani pole. Laulab ja värki, vb kellelgi mingi hea lugu rääkida? Vaatame – kindel on see, et kontsert tuleb mega ning nalja saab ka, üheks õhtuks (vähemalt) pühime paha tuju ja toome kontsertsaali päikese.
 
Tegu on ainukordse ja kordumatu koguperekontserdiga, millest lihtsab peab osa saama. Kuulda saab artistide originaalloomingut kui „mõõdukas” koguses jõululaule. Täpselt nii palju, et on veel viisakas, aga kõrini ei saa.
 
Kontserdid toimuvad 16. detsembril Alexela Kontserdimajas ning 18. detsembril Vanemuise Kontserdimajas. Osta pilet ja tule meeleolukale kontserdile, kui soovid üheks õhtuks kastet meelele, mitte keelele.
 
Üritust korraldatakse kooskõlas Eesti Vabariigis kehtivate piirangute ja reeglitega. Korraldaja lubab endale kavas teha muudatusi.
 
Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
(Mitte) järjekordne jõulukontsert - Jüri Pootsmann, Eleryn Tiit, Rahel, INGA R 16.12.2022 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn 33.30 - 49.30
Üritus (Mitte) järjekordne jõulukontsert - Jüri Pootsmann, Eleryn Tiit, Rahel, INGA
Kuupäev / Kell R 16.12.2022 19:00
Toimumiskoht Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Hind 33.30 - 49.30
Hinnainfo

NB! Pileti nominaalhindadele lisatakse agenditasu 0,80 € -  3,20 €

18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Vaheaeg 30 minutit
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
20:50 Orienteeruv lõpp


ÜRITUSTE LISAINFO
• Vanusepiirangut ei ole
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Piletid müügil ka toimumise päeval Solaris Keskuse Piletilevi kassas
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
•Tellige kohvilaud ette: https://kontserdimaja.ee/telli-ette/

Kõikide Alexela Kontserdimajas toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.

Hea Alexela Kontserdimaja külastaja.

Terviseameti (www.kriis.ee) soovitustest lähtuvalt on külastajatel soovituslik kanda maski, eriti riskirühmadel. Samuti on soovitatav hoida võimalusel mõistlikku distantsi ning pesta või desinfitseerida regulaarselt käsi.

Toimumiskoht
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Ürituse korraldaja
Smuuv Events OÜ
Endla tn 10-8 Tallinn Harjumaa
+372 58349047
info@smuuv.ee
reg.nr: 16256492
Üritus (Mitte) järjekordne jõulukontsert - Jüri Pootsmann, Eleryn Tiit, Rahel, INGA
Kuupäev / Kell R 16.12.2022 19:00
Toimumiskoht Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Hind 33.30 - 49.30
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Jüri Pootsmann ''Suveööde unetus'' (Pärnu) Jüri Pootsmann ''Suveööde unetus'' (Pärnu) Wunderbaar, Pärnu, Eesti 17.20 - 20.40
Osta pilet Jüri Pootsmann ''Suveööde unetus'' esitluskontsert (Tallinn) Jüri Pootsmann ''Suveööde unetus'' esitluskontsert (Tallinn) D3 (Telliskivi 62), Eesti 22.70 - 49.60
Osta pilet (Mitte) järjekordne jõulukontsert - Jüri Pootsmann, Eleryn Tiit, Rahel, INGA (Mitte) järjekordne jõulukontsert - Jüri Pootsmann, Eleryn Tiit, Rahel, INGA Vanemuise Kontserdimaja, Tartu, Eesti 27.10 - 37.70
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti