logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti
Väike fantaasiarikas koguperepõnevik, kus kõik on sõnadetagi selge! 

NAKSITRALLID


Tantsulavastus lastele Eno Raua raamatu põhjal

Lavastaja-libretist, kunstnik Katrin Pärn
Lavastaja-koreograaf, kunstnik Janek Savolainen
Videokujundajad Argo Valdmaa (Endla Teater)
Valguskujundaja Tõnis Järs

Osades
Silas Stubbs, Benjamin Kyprianos, Giorgi Koridze, Janika Suurmets, Aivar Kallaste, Külli Reinkubjas, Julia Kaškovskaja, Gerardo Avelar või Janek Savolainen, Josef Jagger


Kes meist ei teaks kolme vahvat reisiselli Edgar Valteri illustreeritud ja Eno Raua kirjutatud raamatust, kes... Ah ei teagi? Ah nii.
Naksitrallid on kolm naljakat vennikest, kes jutustavad meile sõprusest, vaprusest ja leidlikkusest. Nendega koos saab seigelda ja maailma päästa. Nad on südamlikud ja tähelepanelikud ning hoolivad üksteisest, inimestest ja loodusest. Ahjaa – ja mõned muhedad äpardused juhtuvad ikka ka!
Meie lavastuses Naksitrallid sõnu ei kasuta, need peab kodus ise raamatust juurde lugema.

 
Esietendus 2. septembril 2017 Sadamateatris.

 
Tähelepanu!
Kuni 3-aastased (k.a.) lapsed saavad etendusele sülepiletiga (hind 5 eurot, võimalik osta enne etendust kassast kohapeal). 
Grupisoodustus 10% alates 20 piletist (broneerimine kassa@vanemuine.ee).
Pileteid ei osteta tagasi ega vahetata ümber.
 
Head vaatajad, 
Sadamateater on väga eriline teatrimaja – sageli on etenduse käigus kasutusel terve hoone ning kõik saali sissepääsud, mistõttu etenduse ajal etendusse sekkumata, näitlejaid ning teisi külastajaid segamata saali ei pääse. Et Vanemuise teater peab oma publikust lugu, algavad etendused täpselt piletil näidatud ajal ning hilinenud külastajad kahjuks sel õhtul etendusest osa ei saa. Samuti ei kompenseeri teater hilinemise tõttu kasutamata jäänud pileteid. Soovitame varuda piisavalt aega teatrisse tulekuks, piletikontrolliks ja istekoha leidmiseks ning soovime teile teatrielamust! 
Teater Vanemuine 

Sündmuse koduleht: http://www.vanemuine.ee/repertuaar/naksitrallid/

Sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti