Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Oleg Pissarenko ''Armastuse muusika''

N 5.3.2020 19:00
Tallinna Teletorn
Armastatud muusik Oleg Pissarenko annab 5. märtsil ainulaadse naistepäevale pühandatud kontserdi Tallinna Teletornis, kus esitusele tulevad artisti värskeima heliplaadi „Armastuse muusika” lood ning lisaks mõned täiesti uued, veel avaldamata palad.
 
Teletorn tähistab sel aastal enda 40-aastast väärikat juubelit ja selle tähtsa sündmusega seoses kirjeldab Oleg Teletorni järgnevalt: Minu jaoks seostub Teletorniga eelkõige eelviimane korrus ja sellelt avanev fantastiline vaade Tallinnale, võimalus viibida seal koos sõprade ja hea muusikaga.

Hulgaliselt tunnustusi pälvinud helilooja, muusik ja produtsent Oleg Pissarenko on unikaalne nähtus Eesti muusikamaastikul. Presidendilt V klassi ordeni ja ERR-ilt aasta muusiku tiitli pälvinud mees loob muusikat, mis mõjub kui rännak sisemaailma, otse armastuseallika juurde, inimese südamesse. 

Olegi muusika on armastuse- ja rahumuusika. Iga tema loodud ja esitatud heli on läbitunnetatud, hingestatud ja kannab endas kõiksuse loovat energiat. Tallinna Teletorni kontserdil mängib mees kahte kitarri ja klaverit.
 
Kodulehekülg: www.olegpissarenko.com
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Oleg Pissarenko ''Armastuse muusika'' N 5.3.2020 19:00 Tallinna Teletorn 25.50
Hinnainfo

Hind 25€

Kestus 1h

Sissepääs üritusele avatakse kell 18:30

Kontsert toimub Teletorni panoraamkorrusel algusega kell 19.00

Soovijatel on võimalus broneerida õhtusöögiks laud Teletorni restoranis enne või peale kontserti. Kontserdipileti omanikele on restorani poolt õhtusöögi kõrvale (ei kehti kohviku tellimustele) tervitusjook tasuta.

Laud restorani on vaja broneerida eelnevalt aadressil restoran@teletorn.ee

Toimumiskoht
Tallinna Teletorn
Kloostrimetsa tee 58A Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Tallinna Teletorn SA
Kloostrimetsa tee 58a Tallinn 11913 Harju
+372 6863005
teletorn@teletorn.ee
reg.nr: 90012142
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet K3 - KVARKi Katsetajate Klubi / Vooluringi koostamine K3 - KVARKi Katsetajate Klubi / Vooluringi koostamine Tallinna Teletorni kinosaal, Eesti 13.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet K3 - KVARKi Katsetajate Klubi / Multifilmi tegemine K3 - KVARKi Katsetajate Klubi / Multifilmi tegemine Tallinna Teletorni kinosaal, Eesti 13.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!