Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

ORELIPOISS JAAN PEHK & SEPI KUMPULAINEN DUO - Finest International Concert Tour Ever

R 22.11.2019 21:00 - L 23.11.2019 23:59
10.00 - 15.00
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
ORELIPOISS JAAN PEHK & SEPI KUMPULAINEN DUO
 
Rahvusvahelise kontserttuuri "Finest International Music Concert Tour Ever 2019" raames saabub Eestimaa pinnale legendaarne Soome muusik Sepi Kumpulainen, kelle lauludega said paljud eestlased tuttavaks juba üheksakümnendate alguses. Duo, kuhu kuulub ka Juha Saunala, esituses tulevad ettekandele nende tuntuimad palad nagu "Kutsukaa Putkimies", "Hirviö tuli mua vastaan", "Armotonta menoa" ja "Dip pa da", mida on mänginud ka Eesti raadiojaamad.
 
Kontsertuur saab alguse Tamperest ning jõuab nelja päeva jooksul läbi Helsingi ja Tallinna Pärnusse. Kõikidel kontsertidel astub lavale ka Orelipoiss Jaan Pehk, kelle sõnul pole ta vist varem Soomes esinenudki (küll aga Tallinnas ja Pärnus) kuigi tal tuli nüüd meelde et ikka Soomes on ka.
Mõlema mehe sõnul saab koostöö olema põnev. “Saame näha, kuidas naabrid meie laule mõistavad ning kuidas meid vastu võetakse”, ütlevad Jaan ja Sepi korraga. Mõlemad mehed lubavad anda korraliku ja lõbusa, täispika kontserdi. Kohapeal on müügil ka CD-plaadid, avatud on baar.
 
 
Sepi Kumpulainen - Dip pa dai
 
Orelipoiss / Jaan Pehk – “4 jäätist”
 
 
Sündmused
Sündmusi ei leitud
Osta pilet ORELIPOISS JAAN PEHK & SEPI KUMPULAINEN DUO - Finest International Concert Tour Ever ORELIPOISS JAAN PEHK & SEPI KUMPULAINEN DUO - Finest International Concert Tour Ever Urban Bar, Tallinn, Eesti 15.00
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet ORELIPOISS JAAN PEHK & SEPI KUMPULAINEN DUO - Finest International Concert Tour Ever ORELIPOISS JAAN PEHK & SEPI KUMPULAINEN DUO - Finest International Concert Tour Ever Pärnu Teater Endla kohvik, Eesti 10.00
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Laadimine...
Lae uuesti