Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

ÕUNAAIAKONTSERDID 2019

R 19.7.2019 21:00 - R 2.8.2019 23:59
15.50 - 100.50
Näita kirjeldustPeida kirjeldus

Omanäolised õunaaiakontserdid kutsuvad juba kolmandat aastat ühe Lõuna-Eesti põlistalu puude alla lugude ja ehedate helide maailma. Räägitakse sellest, mis oluline: sõprusest, armastusest, vabadusest, koos olemisest ning koos kulgemisest.

 Imelise sissejuhatuse saabuvasse suvesse teeb õunapuude õitsemise aegu särasilmne Mari Jürjens, kes jagab sõnas ja muusikas mõtteid aja kulgemisest, lapsepõlvest, suureks kasvamisest, inimeseks olemise kergusest ja keerukusest.

Aasta valgeimal ajal, suisa suvisel pööripäeval, astuvad ühes Lõuna-Eesti kaunis õunaaias teie ette Liisi Koikson ja Joel Remmel, kelle kontserdi märksõnadeks on ilu ja rahu.

Unustagem siis sel sümboolsel ööl kiire elutempo ja laskem mõtlemapanevatel tekstidel end kõnetada. Liisi ja Joel võtavad kaasa uut loomingut ning lisaks tõlgendatakse kõnekaid lugusid Eesti ansamblitelt nagu Genialistid, Smilers, Apelsin jt.

Liisi Koikson – vokaal

Joel Remmel – klaver

Hiiu kandleid elektroonikaga ristav ansambel Puuluup kõigub Eesti pärimuse ja kaasaegsete muusikastiilide piiril, flirtides maailmamuusika, undergroundi ja popiga.

Puuluup juhib hiiu kandle jõhvkeelte võnked läbi efektiplokkide ja luuperi ning kasutab alternatiivseid mängutehnikaid ja heli tekitamise võimalusi. Õunaaeda on mehed lubanud kaasa võtta ka mõned täitsa uued lood. See õhtu saab olema sürr ja äge!

Augustis, mil õunapuude alt leiab juba esimesi õunu, astuvad ühes Lõuna-Eesti kaunis õunaaias teie ette Tõnu Laikre klaveril ning Marek Sadam, kes laulab ja räägib sinna juurde ka lugusid.

Mehed on koos esinenud nii suurtes saalides kui koduõuedes sõstrapõõsaste vahel – seega on pajatamist väärivat juhtunud palju! Muusikaline pool tõotab samuti tulla mitmekesine, pakkudes nii naeru kui mõtlikumaid hetki.


Kõikidel õhtutel astub koos muusikutega üles jutuvestja Piret Päär, kes alustab kaks tundi enne kontserdi algust Pokukojas. Ta toob kuulajateni lugusid nii kohalikust pärimusest kui mujalt. Ta on olnud Jutukooli eestvedaja ja profesionaalne jutuvestja juba veerand sajandit.

Auto tuleks saabudes jätta suurde parklasse, selleks et hiljem Pokukojast läbi metsa kontserdipaika jalutada (ca 1,2 km). Puuko on teejuhiks.

Piknik-kontsertidele on oodatud igas vanuses muusika- ja loodusesõbrad.

Kaasa võib võtta oma piknikukorvi ja -teki, lõkke ja lugude kõrvale saab osta kohapealt kerget kehakinnitust kohalikelt meistritelt. Tasumine toimub sularahas.

Võimalus jääda telkima, et järgmisel päeval Pokumaad avastada.

Koduleht: www.pokumaa.ee

Vanusepiirang: puudub

Lisainfo alaealistele, lastega sündmuse külastajatele: pool tundi enne kontserti pakume lastehoidu – marakrattidele on olemas omaette mänguala.

Kontserdipaigas on külakiik ning vaatetorn.

 
Sündmused
Sündmusi ei leitud
Osta pilet Puuluup Puuluup Pokumaa, Hauka vanas õunapuuaias, Eesti 15.50 - 100.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Marek Sadam ja Tõnu Laikre Marek Sadam ja Tõnu Laikre Pokumaa, Hauka vanas õunapuuaias, Eesti 15.50 - 100.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Laadimine...
Lae uuesti