Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Peeter Rebane ''ISE'' plaadiesitluskontsert - Lugude ja kitarri lummuses

R 4.12.2020 19:00
Haapsalu kultuurikeskus, rõdusaal
Peeter Rebane soolokava “ISE”
 
Ansambel Dagö kitarrist ja paljude lugude autor Peeter Rebane esitleb oma esimest sooloalbumit “ISE”. Üle kahekümne aastase muusikukarjääri jooksul on ta loonud muusikat ja seadnud lugusid Dagö-s, kirjutanud muusikat teatrietendustele, telesaadetele ja filmidele ning töötanud välja muusikaga seotud multimeedialahendusi teatritele ja ka näiteks Eesti Rahva Muuseumile.
 
“Kõik algas sellest, kui kord loodusesse uitama minnes vedasin fotoka asemel kaasa kitarri ja luuperi, et ümbritsevat jäädvustada. Oli talv Eesti põhjarannikul… väga ebamugav…, kuid just neis oludes hakkas klaaruma see kauaotsitud “enda” kõla. Ideed, mis sedalaadi käikudel tekkisid, olid osa hetkest ja ümbrusest ning esialgu tundus võõras esitada seda tehiskeskkonnas. Vii või publik endaga metsa külmetama… Õnneks selgus materjali settides ja klaarudes, otsingute ja katsetuste tulemusena, et loodus jääb selle muusika osaks, esitades seda kus iganes, kasvõi kontserdisaalis.”
 
Kava “ISE” on kitarril ja luuperil esitatud originaalmuusika. Lisaks loodusele on inspiratsiooni andnud ka näiteks kujuteldavad ajaloosündmused ning inimestevahelised mikro-, makro- ja semikosmosed. 
 
Kontserdi kestus 1 tund ja 30 minutit
 
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Peeter Rebane ''ISE'' plaadiesitluskontsert - Lugude ja kitarri lummuses R 4.12.2020 19:00 Haapsalu kultuurikeskus, rõdusaal 12.00
Hinnainfo
Pilet 11,10€
 
Kohapeal hind 15€
 
Lastele vanuses kuni 12a (k.a) sissepääs tasuta
Sissepääs alates 18:00
Kontserdi kestus 1 tund ja 30 minutit
Pildistamine/filmimine pole lubatud
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Lumus Artis OÜ
Pae 57-60 Tallinn 13621 Harjumaa
5014226
rebanepeeter@gmail.com
reg.nr: 11253299