logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Priit Pihlap 65 ja Indrek Kalda ''50 aastat laval''

Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Priit Pihlap 65 ja Indrek Kalda „50 aastat laval“
 
Maikuu pakub midagi erakordset ühele tõelisele muusikagurmaanile - oma 65ndat juubelit tähistab kontsertidega Priit Pihlap, kel ühtlasi täitub laval olemisest lausa 50 aastat!
 
Priit Pihlap on praegune liige ansamblis FIX, mis tähistab sel aastal 55ndat juubelit, ning kaasa löönud veel mitmetes koosseisudes, nagu Armaada, Apelsin jt. Ta on kirjutanud lugusid paljudele Eesti artistidele ja bändidele (Ivo Linna, Mati Nuude, Silvi Vrait jpt) ning tema repertuaari kuulub hulganisti ajatuid laule, nagu „Kuninganna”, „Üksik ratsamees” ja „Vana pildiraam”.
 
Kontsertidel teeb kaasa ka Indrek Kalda, kes on tegev ansamblites Justament ja Kaunimate Aastate Vennaskond, millel täitus 30 aastat tegutsemist, ning olnud ka ansamblites Kukerpillid ja Lindprii. Ta lummab publikut oma osava viiuli- ja klaverimänguga.
Need kaks meest on ühel laval esimest korda kahekesi ühise kavaga ning koos esitatakse kauneid eestikeelseid laule kolmel kevadõhtul Laitses, Tartus ja Tallinnas. See kordumatu muusikasündmus on ehe maiuspala igale eestikeelse muusika austajale, kes peab lugu sisukatest tekstidest ning headest meloodiatest.
 
12. mai kl 19 - Laitse Graniitvilla
13. mai kl 19 - Tartu, ERM, Hurda saal
18. mai kl 19 - Tallinn, Kumu auditoorium
 
Sündmuse koduleht: www.kontsert.ee
 
Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi ning muuta hindu ette teatamata.
 

Üritused

Üritusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti