Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

PUULUUP Anija Mõisa aidas

L 14.12.2019 18:00
Anija mõisa ait
Puuluup koosneb kahest muusikust: Ramo Teder (sooloartistina Pastacas) ja Marko Veisson (kes on ka antropoloog ja õppejõud).
 
Hiiu kandleid elektroonikaga ristav Puuluup kõigub pärimuse ja kaasaegsete muusikastiilide piiril, flirtides maailmamuusika, undergroundi ja popiga. Puuluup juhib hiiu kandle jõhvkeelte võnked läbi efektiplokkide ja luuperi ning kasutab alternatiivseid mängutehnikaid ja heli tekitamise võimalusi. Hiiu kandle mahedale sahinale lisanduvad elektrooniliselt võimendatud kajad, koputused, kriuksud ja krabinad. Muusika on kohati tantsuliselt pulseeriva rütmiga ning kohati filmilik ja tume, hiilides muistsete Vormsi talharpamängijate kambrites ja kandub neist edasi. Kõlab traditsiooniga impregneeritud omaloomingut, viiteid pungiklassikale ja õpetliku sisuga romantilist neozombiepostfolki.
Mehed ise sõnavad oma loomingu kohta tagasihoidlikult nii: “Meie peamine sõnum rahvamuusika kontekstis on see, et vaadake, hiiu kandlega saab teha igasuguseid asju, õppige pilli ning tehke ka. See on see, milles meist võiks rahvamuusikale kasu olla.”
 
Paneme üheskoos vastrenoveeritud Anija Mõisa Aida võnkuma ja naudime muusikat, mis tekitab iga täiskasvanu näole lapseliku naeratuse. Ja mis saab olla veel rohkem südantsoojendavam, kui võimalus jõulukuul lastele heategu teha.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
PUULUUP Anija Mõisa aidas L 14.12.2019 18:00 Anija mõisa ait 17.50
Hinnainfo
Pilet 17€
 
Lastele vanuses kuni 5a (k.a) sissepääs tasuta
Kestus ca 2h
 
 
Toimumiskoht
Anija mõisa ait - sündmuskeskus
Anija vald, Harjumaa Anija vald Eesti
Sündmuse korraldaja
ANIJA LIONS-KLUBI
Mööblimaja 3 Ülejõe küla Harjumaa
enn.pung@gmail.com
reg.nr: 80092223