Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Reket / Mailaul 2019

R 10.5.2019 22:00
Tartu Genialistide Klubi
7.50 - 9.50

Reket on ilmselt viimaste aastate üks aktiivsemaid ja populaarsemaid räppareid Eestis. Ta veereb mööda festivale ja ööklubisid ringi nagu homset ei oleks ja annab täispikki stuudioalbumeid välja aastaste vahedega.
Reketi viimased 3 albumit, “Tuule tee” - 2015, “Super ei” - 2017 ja “Rahu” - 2018 olid nomineeritud Eesti Muusikaauhindadel parima hip-hop albumi kategoorias.

Mailaul on kohtumine muusika algallikaga. Festival esitleb autoreid, kes on loonud ise nii muusika kui ka tekstid, põimides loomingusse oma mõtted, tunded, väärtused ja elupildid. Publik saab artisti loomingust osa kõige ehedamal kujul.

Festivali avavad Lauri Saatpalu ja Jaan Sööt kontserdiga Tartu Jaani kirikus. Vaimukate ja karismaatiliste lavaisiksustena tuntud autorid lubavad tuua rahva ette loomingu, mida üheltki seniselt helikandjalt ei leia. Uut loomingut esitletakse veel mitmetel festivali kontsertidel. Tuuli ja Teet Velling ansambliga annavad festivalil värske albumi “Armastus Eesti moodi” esitluskontserdi. Värske ühise kavaga on välja tulnud Eeva Eensaar-Tootsen ja Krista Joonas. Erinevatel festivalilavadel annavad kontserdid veel Reket, Tanja Mihhailova, Birgit Sarrap, Mihkel Mattisen jt. Toimuvad kontserdid Noortelaval ning oodata on ka pop-up ülesastumisi. Iga Mailaulu kontsert on omanäoline ja kordumatu.

Mailaul vaatab muusikasse sügavalt ja toob esile loomislood, mis peituvad teose sõnade ja muusika taga. See on muusika inimesele, kes soovib mõelda, tunda ja tunnetada esineva autoriga kaasa.

Festival Mailaul toimub 8.–11. mail Tartu Jaani kirikus, Genialistide klubis, Kvartali keskuses ja mujal.

Lisainfo: mailaul.ee

 

 

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Reket / Mailaul 2019 R 10.5.2019 22:00 Tartu Genialistide Klubi 7.50 - 9.50
Hinnainfo
Kuni 10.04.19 (k.a.)
Täispilet 7 €
 
Alates 11.04.19 kuni 8.05.19 (k.a.)
Täispilet 9 €
Õpilane/ tudeng/ pensionär 7 €
 
Ürituse päeval 
Täispilet 10 €
Õpilane/ tudeng/ pensionär 10 €
 
Lapsed, vanuses kuni 7 aastat (k.a.) saavad sisse tasuta kui istuvad saatja süles
Sissepääs kell 21:30
Üritus kestab 2 tundi
Toimumiskoht
Magasini 5 Tartu Lõuna-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja