Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Tõnis Mägi, Mihkel Mälgand, Ain Agan kontserttuur ''HETK''

P 18.8.2019 19:00 - R 23.8.2019 20:30
17.50 - 19.50
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Hea klient!
 
Jääb ära kontsertuur ’Tõnis Mägi, Mihkel Mälgand, Ain Agan kontserttuur ''HETK''’.
Kõik piletid ostetakse tagasi.
 
PDF-pileti omanikele kannab Piletilevi raha tagasi piletiostja kontole 7 tööpäeva jooksul.
 
Tavapileti omanik saab piletid tagastada kõikides Piletilevi müügipuntkides, välja arvatd Circle-K teenindusjaamades.
 
Korraldaja vabandab ebamugavuste pärast!
 

--

Tõnis Mägi üllatab meid kõiki endiselt. Legendaarne laululooja kirjutab uut loomingut ning tuleb peagi välja uue kava ning uue koosseisuga.

Armastatud laulja ja helilooja Tõnis Mägi on esitanud nii rokki, estraadi, poppi kui osalenud mitmetes muusikalides. Viimastel aastatel on ta esitanud enamasti oma loomingut.

“Koos Ain Agana ja Mihkel Mälgandiga otsustasin mõningaid eredemaid muusikakuulamishetki meenutada. Laulan seekord oma kirjutatud laulude sekka ka paar jazzballaadi ammustest aegadest. Kontsertidel kuuleb laule, mis on olnud eredad hetked ning mis on minu loomingut otseselt mõjutanud”.

Tõnis Mägi on laulnud mitmetes ansamblites: Baltika, Kärjed, Laine, Muusik Seif, 777 ja Ultima Thule. Tõnis Mägi on kirjutanud ja esitanud arvukalt hitte, mis on rahva südamesse püsima jäänud. Sealhulgas “Koit”, mille Eesti rahvas valis otsesaate “Eesti otsib lemmiklaulu” finaalis võitjaks. Kontserttuuril “Hetk” kuuleb Tõnis Mägi kirjutatud loomingut, aga ka üht-teist tema headelt sõpradelt ja mujalt maailmast.

Ain Agan on armastatud kitarrist ja helilooja, kes on mänginud 150 Eestis ilmunud heliplaadil ja andnud välja kolm sooloplaati, neist kaks rahvusvahelise koosseisuga. Lisaks on Agan teinud viljakat koostööd Eesti Filharmoonia Kammerkoori ja Tallinna Kammerorkestriga.
Mihkel Mälgand on üks hinnatumaid ja muusikaliselt aktiivsemaid bassiste Eestis. Viimasel ajal vallutab Mälgand maailma jazzilavasid koos armastatud Kadri Voorandiga. Bassivirtuoos on mängukogemust ammutanud kümnetes bändides, muuhulgas on tema bassimängust tuge saanud Raivo Tafenau, Lembit Saarsalu ja Estonian Dream Bigband.

Tõnis Mägi – vokaal, klaver, suupill
Ain Agan - kitarr
Mihkel Mälgand - kontrabass

HETKi püüame:
P 18.08 Haapsalu raudtejaama klaassaal
T 20.08 Vääna Mõisa tall-tõllakuur
K 21.08 ERMi Viinaköök
R 23.08 Vihula mõisa aidahoone

Sündmused
Sündmusi ei leitud
Tagasiost Tõnis Mägi, Mihkel Mälgand, Ain Agan kontserttuur ''HETK'' TagasiostTagasiostTõnis Mägi, Mihkel Mälgand, Ain Agan kontserttuur ''HETK'' Haapsalu Raudteejaam, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Tagasiost Tõnis Mägi, Mihkel Mälgand, Ain Agan kontserttuur ''HETK'' TagasiostTagasiostTõnis Mägi, Mihkel Mälgand, Ain Agan kontserttuur ''HETK'' Vääna Mõisa Tall-Tõllakuur, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Tagasiost Tõnis Mägi, Mihkel Mälgand, Ain Agan kontserttuur ''HETK'' TagasiostTagasiostTõnis Mägi, Mihkel Mälgand, Ain Agan kontserttuur ''HETK'' Eesti Rahva Muuseum, Tartu, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Tagasiost Tõnis Mägi, Mihkel Mälgand, Ain Agan kontserttuur ''HETK'' TagasiostTagasiostTõnis Mägi, Mihkel Mälgand, Ain Agan kontserttuur ''HETK'' Vihula Mõisa aidahoone, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Laadimine...
Lae uuesti